5 En İyi Ankara Saç Ekim Merkezi

5 En İyi Ankara Saç Ekim Merkezi

1. Doç. Dr. Serdar Gökrem Kliniği

Doç. Dr. Serdar Gökrem

Doç. Dr. Serdar Gökrem Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, 1972 yılında Tokat’ta doğdu. Orta öğrenimini Türkiye Ankara Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladı. 1996 yılında eğitimini tamamladı.

1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında ihtisasa başladı. 2002 yılında eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı ünvanını aldı.

20022011 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, II. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde çalıştı. 2004 yılında GATA’da, 2010 yılında da Zürih‘te mikrocerrahi eğitimleri aldı. 2011 yılında doçentlik ünvanı aldı.

2008 yılında Follicular unit extraction (saç transferi) ile ilgili bilimsel bir makalesi dünyaca kabul görmüş olan Annals of Plastic Surgery dergisince kabül edilip yayınlanmıştır. 2008 yılında Journal of cosmetic dermatology dergisinde Follicular unit extraction ( saç nakli) ile ilgili yayını yayımlandı. 2010 yılında Grabb & Smith’ s Plastic Surgery kitabının Türkçe çevirisinde fue saç tranferi bölümünü Türkçeye çevirdi.

Şu anda Ankara Çankaya‘daki özel saç ekim kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

2. Data Hair Clinic

Data Hair Clinic

Data Hair Clinic olarak 2008 yılında Ankara‘da başlayan saç ekimi kliniği olarak 15 yıllık süre zarfında binlerce saç ekimi yapılmıştır. Yurt içi ve yurt dışı plastik cerrahi ve dermatoloji uzmanları kadrosu tarafından saç ekimine bir çok yeni yönetim ve teknik kazandırmıştır.

Data Hair Clinic olarak yurt dışında seminerler ve eğitimler vermiş olup saç ekimi üzerine bir çok kitap ve yayınlar yayınlamıştır. Türkiye ve dünyada saç ekimine hep öncülük yapmış olup yeni yöntemler kullanılmaktadır. Plastik Cerrah ve Dermatoloji Uzmanları ile birlikte çalışmalar yaparak saç ekiminde dünya markası olmaya hazırlanmaktadır.

Eyyüp Tütüncü koordinatörlüğünde hastalarına Ankara Çankaya‘daki merkezlerinde hizmet vermektedir.

3. Forest Klinik Saç Ekim Merkezi

For-Est Polikliniği’nin kendine biçtiği vizyon, Ankara’daki saç ekimi uygulamalarını profesyonel bir düzeye çıkarmak ve hastalarına evrensel standartlarda hizmet vermektir. Bu amaçla, konusunda uzman doktorlarımız aynı çatı altında bir araya gelmişlerdir. Doktorlarımızın temel motivasyonu, Ankara’nın sağlık turizminde sıklıkla tercih edilen bir cazibe merkezi haline gelmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz
Vizyonumuz, toplumumuzu oluşturan bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek, hastanemizden hizmet alanların memnuniyetini artırmak için; hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, temiz bir ortamda sağlık hizmeti sunmak, verilen hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek ve geliştirmektir.

Misyonumuz
Halkımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesini sağlamak amacıyla; sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı günün teknolojisine uygun kalitede ve standartta sunmayı misyon edindik.

4. Dorian Saç Ekim Merkezi

Dorian Saç Ekim Merkezi

2008 yılında İstanbul’da başlayan ve Ankara’da devam eden tecrübemiz ile hem yerel hem de 15 farklı ülkeden bizi tercih eden hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ile hasta sağlığına önem veren, başarı ve sonuç odaklı, son teknolojiyi takip eden, kendini sürekli yenileyen yaklaşımımız sayesinde hastalarımızın mevcut problemlerini çözmek ve yaşam kalitelerini yükseltmek için çalışıyoruz.

Amacımız modern tıbbın ve estetik dünyasının insanlığa sunmuş olduğu tüm olanakları kullanarak siz hastalarımızı en büyük arzularınızdan biri olan sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşturmaktır. Bugüne kadar sonuca ulaştırıp yüzünü güldürdüğümüz tüm hastalarımız en büyük motivasyon ve gurur kaynağımızdır.

Bilindiği üzere saç ekimi operasyonları hastane ortamında yapılması zorunlu olan operasyonlardan biridir. Dorian Saç Ekimi Merkezi olarak, operasyonlarımızı Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi bünyesinde gerçekleştirmekteyiz.

Merkezimiz Ankara Yenimahalle‘de yer almaktadır.

5. Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi, tam teşekküllü olarak profesyonel ekip ve uzman kadrosu ile steril ve güvenli ortamlarda hizmet veren bir kuruluştur. Ekibimizin tamamı deneyimli ve uzman kişilerden oluşur. Tüm Micro FUE Saç Ekimi, DHI Saç Ekimi, Sakal ve Bıyık Ekimi, Kaş Ekimi, Scar Ekimi (Yara izi kapatılması) ve Prp işlemleriniz bu profesyonel ekip tarafından gerçekleşmektedir ve işlemler sırasında son teknoloji ürünü olan cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır.

Her zaman yeni teknoloji ve gelişmeleri izliyor, saç ekimi ile ilgili en son yöntem ve teknikleri kullanıyoruz. Sizlere en üst kalitede hizmet vermek kuruluşumuzun en önemli misyonudur.

Kuruluşumuzda tüm dünyada en çok kullanılan DHI ve FUE tekniklerini kullanarak saç ekimi yapmaktayız. Yurt dışından gelen hastalarımız, havaalanından karşılama ve lüks otellerde konaklama imkanı ile saç ekimi süreçlerini çok daha konforlu bir şekilde atlatarak ülkelerine dönmektedirler. Yurt dışı hastalarımız alandan özel vip araç ile alınır ve sadece hastalarımızın konakladığı otellerinde ağırlanır. Sadece 1 gün sonra ülkelerine dönerek sosyal hayatlarına devam edebilirler.

Ankara Cerrahi Tıp Merkezi, saç ekimi konusunda, 17 yıldır eğitim, araştırma, tanı ve tedavisinde 12.000 den fazla hastaya hizmet vermiş, bugüne dek sayısız başarıya imza atmış, alanında profesyonel bir saç ekim kuruluşudur.

Merkezimiz Ankara Çankaya‘da bulunmaktadır.