5 En İyi İzmir Burun Estetiği Doktoru

5 En İyi İzmir Burun Estetiği Doktoru

1. Opr. Dr. Mustafa Yazır

Opr. Dr. Mustafa Yazır

Opr. Dr. Mustafa Yazır, eğitimine 2006 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladı. 2013 yılında mezun oldu.

2013 ve 2014 yılları arasında Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde pratisyen hekimlik yaptı. 2014‘te Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde spor hekimliği uzmanlık eğitimi aldı. 2014 ve 2015 yılları arasında Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde zorunlu görevini tamamladı.

2015 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde KBB uzmanlık eğitimine başladı. 2021 yılında uzman doktor olarak mezun oldu. 2022 yılında Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde zorunlu görevini tamamladı.

Şu anda özel kliniğinde hastalarına hizmet veriyor. Opr. Dr. Mustafa Yazır hem İzmir hem de İstanbul’da ameliyatlarını yapmaktadır.

2. Opr. Dr. Denizhan Özkaya

Opr. Dr. Denizhan Özkaya

Opr. Dr. Denizhan Özkaya 1964 yılında İzmir’de doğdu. 1987 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2000 yılında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde KBB uzmanlık eğitimini tamamladı.

Bir süre Alsancak’taki özel kliniğinde çalıştıktan sonra 2001 yılında Özel ENTO Tıp Merkezi‘ni kurarak yurtiçi ve yurtdışından birçok hastanın ameliyatlarını yapmaya devam etti. Uzun yıllardır bu meslekte özellikle rinoplasti (burun estetiği), üst göz kapağı estetiği, kepçe kulak ameliyatı gibi yüz estetik operasyonları yapmaktadır.

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği ve Yüz Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.

Şu anda kurucusu olduğu özel İzmir ENTO Tıp Merkezi‘nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

3. Opr. Dr. Fırat Demirtaşoğlu

Opr. Dr. Fırat Demirtaşoğlu

Opr. Dr. Fırat Demirtaşoğlu 1978 İzmir doğumludur. Tıp eğitimini 2000 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. 2004 yılında ise İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde KBB uzmanlık eğitimini tamamladı.

Sırasıyla Ankara Dışkapı Askeri Hastanesi, Aliağa Devlet Hastanesi, Özel Ento Tıp Merkezi’nde görev yaptı. 2020 yılından beri İzmir Bayraklı‘daki kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Opr. Dr. Fırat Demirtaşoğlu ameliyatlarını İzmir Ento Tıp Merkezi, İzmir Özel Sağlık Hastanesi ve İzmir Özel Medicana Hastanesi’nde yapmaktadır.

Fırat Demirtaşoğlu Hasta Yorumları için tıklayın.

4. Opr. Dr. Ali Oğuz Demir

Opr. Dr. Ali Oğuz Demir

1987 yılında Erzincan’da dünyaya geldim. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra ilkokulda hayalini kurduğum tıp eğitimine Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nde 2005 yılında başladım.

2012 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nde zorunlu hizmetin ardından kendimi borçlu hissettiğim Kulak Burun Boğaz bölümünde uzmanlığa başladım.

2016 yılında ise KBB uzmanlığını başarılı bir şekilde almaya hak kazanarak bu süreci tamamladım.

2017 yılında yeterlilik belgesi almak için Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından düzenlenen hem yeterli hem de sözlü sınavlarda başarılı olarak bu belgeyi almayı hak kazandım.

Zorunlu hizmetimi tamamlamak için Tokat Zile ve İzmir Seferihisar Devlet hastanelerinde çalıştım. Ayrıca bu süreç içerisinde pek çok burun estetiği yaparak kendi stilimi geliştirme fırsatım oldu.

Türk KBB & BBC Derneği‘nin düzenlemiş olduğu “Yüz Plastik ve Estetik Cerrahi” okulunun hem teorik hem de pratik eğitimlerine 2018 yılında katıldım.

2019 Eylül ayında dünyaca ünlü olan burun estetiği ve yüz plastik cerrahisi Dr. Yves Saban’ın kliniğinde pek çok çalışmalar yaparak gözlemci olarak Fransa’nın Nice şehrinde bulundum.

2020 yılında Ento Kulak Burun Boğaz Kliniği’nde görev yaptım.

Şu anda İzmir Alsancak‘taki kendi kliniğimde hastalarıma hizmet vermekteyim.

5. Opr. Dr. Onur Gündoğan

Opr. Dr. Onur Gündoğan

Opr. Dr. Onur Gündoğan 2008 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. KBB uzmanlık eğitimini 2013 yılında İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi‘nde tamamladı.

Sırayla; Şırnak Devlet Hastanesi, İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesi, Manisa Kırkağaç Devlet Hastanesi’nde görev yaptı.

Şu anda İzmir Ekol Hastanesi‘nde görev almaktadır.

6. Prof. Dr. Ahmet Seyhan

Prof. Dr. Ahmet Seyhan

Prof. Dr. Ahmet Seyhan 1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Estetik – Plastik Cerrahi uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi ve Dicle Üniversitesi‘nde aldı.

1994‘te yardımcı doçent, 1999‘da doçent ve 2005‘te profesör oldu. 1994 ve 2007 yılları arasında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Plastik Cerrahi Anabilim Dalı başkanı olarak görev aldı.

2007 ve 2011 yılları arasında aynı üniversite Plastik Cerrahi öğretim üyesi olarak görev aldı. 2011‘den beri İzmir Alsancak‘taki özel kliniğinde hastalarına hizmet veriyor.