5 En İyi İzmir Diş Hekimi

5 En İyi İzmir Diş Hekimi

1. Diş Hekimi Uygar Tuncer

Diş Hekimi Uygar Tuncer

Diş Hekimi Uygar Tuncer, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İlk ve orta okulu Mersin’de bitirmiş olup, 2009 yılında Yahya Akel Fen lisesine başlamıştır. Lise eğitiminden sonra ise, 2013 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimine devam etmiş 2018 yılında ise mezun olmuştur.

İzmir’in köklü diş kliniklerinde hizmet verdikten sonra, 2023 yılında Dentomega ailesine katılmıştır.

2. Diş Hekimi Emre Ersaçan

Dt. Emre Ersaçan lise eğitimini Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur.

Mart 2005’te “ITI Straumann” “Dental İmplant Sertifikası” aldı. 2008 yılında “Karşıyaka Kent Konseyi Kadın Meclisi” tarafından oluşturulan sosyal sorumluluk projelerinde, çeşitli ilkokullarda ağız ve diş sağlığı bakımı ile ilgili bilgiler verdi.

2011 yılında İsviçre’nin Zürih kentinde “Zimmer Enstitüsü’nün” düzenlediği “İleri İmplant Cerrahisi” kursunu tamamladı. 2012 ve 2014 yıllarında İsrail Tel-Aviv’de “Alpha-Bio” “İleri İmplantoloji ve Protez” kurslarına katıldı.

Eylül 2015 – Ocak 2016 tarihleri arasında “İtalya Genova Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi’nin” ortaklaşa düzenlediği, 6 ay süren “İleri Periodontoloji ve İmplantoloji” premaster programını tamamladı. Aynı yıl Güney Kore’nin başkenti Seul’de “R2Gate” adlı 1 günde diş hekimliği sistemi ve flepsiz cerrahi konularında eğitim aldı.

Yurtdışı programları ve kursları dışında sayısız yurtiçi seminer, sempozyum ve kurslara katılmış olup, özellikle; İmplantoloji ve İleri Cerrahi, Estetik Diş Hekimliği, Bleaching (Beyazlatma) sistemleri, 1 Günde Diş Tedavisi (CAD-CAM), Dişeti Hastalıkları ve Sağlığı, Çocuk Diş Hekimliği ve Gülüş Tasarımı ve konusunda hastalarına hizmet vermektedir.

2006 yılından beri İzmir Karşıyaka Bostanlı‘daki özel kliniğinde tedavilerine devam etmektedir.

3. Diş Hekimi Gürkan Metin

Dt. Gürkan Metin

Diş hekimi Gürkan Metin, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olduktan sonra 2000 yılına kadar Ankara’da çalışmıştır.

Askerlik görevini tamamladıktan sonra 2001 yılından itibaren İzmir Bornova’da özel bir poliklinikte, çalışanı ve ortağı olarak 7 yıl hizmet vermiştir.

2008 yılının başından itibaren yine Bornova’da kendi özel muayenehanesinde Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti vermeye başlamış, 2014 Ekim ayından itibaren ise özel muayenesini Alsancak’ a taşımıştır.

Halen İzmir Konak Alsancak‘taki özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

4. Diş Hekimi Olcay Dilber

Dt. Olcay Dilber

Diş hekimi Olcay Dilber 1997 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1997-1999 yılları arasında serbest muayenehane hekimliği yaptı.

19992004 yılları arasında Central Hospital’in diş kliniğini kurdu ve işletti. 2004-2007 yılları arasında Deniz Tıp Merkezi’nde diş hekimi olarak çalıştı aynı zamanda yönetiminde görev aldı. 20072008 yıllarında Özel Altınordu Tıp Merkezi’nin diş kliniğinin işletilmesi görevini yürüttü.

Ayrıca 1999 yılında hipnoz öğrenmiştir. O zamandan itibaren de diş hekimliği tedavilerinde hipnozu uygulamaktadır. 2003 yılından beri; doktor, diş Hekimi ve psikologlara yönelik düzenlenen hipnoz kurslarında eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Üsküdar Üniversitesi’nin 2014 yılından önce İzmir’de düzenlediği kurslarda eğitmenlik yapmıştır. 2004 yılında İzmir’de kurulan Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği’nin kurucularındandır.

Halen dernek yönetim kurulunda olup özellikle bilimsel alanda hipnozun tanıtılması ve gelişmesi ile ilgili çalışmalarda görev almaktadır. 2014 yılında Hipnoz yasalaşınca 2018 yılında tekrardan Yıldırım Beyazıt Üniverstesi’nden bakanlık onaylı hipnoz sertifikasını almıştır.

2008 yılından beri İzmir Konak Alsancak’taki özel kliniğinde diş hekimliği yapmaya devam etmektedir.

5. Dt. Tuba Çelik

Dt. Tuba Çelik

1987 yılında Hatay’da doğan Dt. Tuba Çelik babasının memuriyetinden dolayı bir çok il gezmiştir bu nedenle bir çok farklı kültür işe tanışmış ve ilköğrenimini Erzican’da tamamlamıştır.

Daha sonra orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamlamış ve ardından üniversite sınavlarına girip Türkiye derecesi alarak Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmıştır.

Okulunu başarı ile bitiren Tuba Çelik ardından Özel Yeşilyurt Polikliniği’nde bir süre çalışmış daha sonra Apex Dental Ankara’da implant eğitimi almıştır.

2015 yılında kendi diş kliniğini açan Dt. Tuba Çelik İzmir Bornova‘da diş doktoru olarak hastalarına hizmet vermektedir.

6. Dt. Emre Özbay

Dt. Emre Özbay

Diş Hekimi Emre Özbay hastalarına en iyi sağlık hizmetini sunmak ve sağlık hizmetlerini yeni bir boyuta taşımak amacı ile Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra kliniğini hizmete açmıştır. Diş Hekimliğinde Estetik ve Dijital Yaklaşımlar, İmplant Tedavisi, Gülüş Tasarımı ve Ortodonti tedavi yaklaşımlarıyla hizmet vermektedir.

Kliniğimizde Şeffaf Plak Tedavisi ve Estetik Diş Hekimliği yaklaşımlarıyla kombine tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Hastaların her zaman en iyi şekilde tedavi edilmesi gerektiğini savunan, bu bağlamda en yeni ve en güncel tedavi yaklaşımlarını sürekli olarak takip eden Dt. Emre Özbay tüm tedavi süreci boyunca rahat hissetmeniz adına operasyonlarını yürütmektedir.

Sadece tedavi sürecinde değil, tedavi süreci bittikten sonra ki dönemde de desteğini sürdürmektedir.

Şu anda İzmir Konak Alsancak‘taki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.