5 En İyi İzmir Göz Hastanesi

5 En İyi İzmir Göz Hastanesi

1. Özel Dünyagöz Hastanesi

İzmir Dünyagöz Hastanesi

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için 500 farklı tedavi yöntemiyle göz sağlığı hizmeti veriyor.Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8000 poliklinik ve 1000 ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 30 ayrı noktada sağlık hizmeti veriyor.

Dünyagöz; teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 300 kişilik medikal kadrosu, 3500 personeli ile kısa sürede dünyanın medikal referans merkezi haline geldi.

Türkiye’nin iç Anadolu’sundan, kuzeyine, güneyinden, batısına tam 12 ayrı ilde toplam 21 ayrı noktada ve yurt dışında Almanya’nın Frankfurt ve Köln, Gürcistan’ın Tiflis, Azerbaycan’ın Bakü, Kırgızistan’ın Bişkek ve Kosova’nın Priştine, Romanya ve Bulgaristan olmak üzere 9 ayrı noktada hizmet vermektedir. Dünyagöz yurt dışındaki yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup 2023 yılının gelmesiyle birlikte daha geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefliyor. Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 160 ayrı yabancı ülkeden yılda ortalama 110 bin hastaya hizmet vererek Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Başarı Belgesi’yle ödüllendirilen Dünyagöz 2023 de yurt dışında gerçekleştireceği yeni atılımlarıyla sağlık turizmi hacmini büyütmeyi hedefliyor.

2. Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

İzmir Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

1985 yılında İzmir Lazer Göz Merkezi olarak temelleri atılan, Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 2000 yılından itibaren İzmir Alsancak’ta 6 katlı binasında modern ve son teknoloji kullanılarak etik ilkeler çerçevesinde sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Ege Bölgesi’nin ilk göz hastanesi olan Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, Prof. Dr. Mahmut KAŞKALOĞLU ve Op. Dr. Selma KAŞKALOĞLU kuruculuğunda alanında deneyimli uzman hekim kadrosuyla ileri teknoloji kullanılarak Göz Hastalıkları alanında en iyi göz hastanesi olma hedefiyle sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, 2004 yılından itibaren her yıl TÜV-CERT ISO 9001 Kalite Belgesiyle, kalite standartlarını güncellemektedir. Kalite Yönetim Birimi, Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine dair yönetmelik kapsamında ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine göre çalışmalarını yürütmektedir.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi’nde Göz Hastalıkları branşında ileri tanı ve tedavi için nitelikli tetkik cihazları bulunmakta olup, Laser göz ameliyatları, retina cerrahisine yönelik işlemler profesyonel düzeyde yapılmaktadır.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, Özel sağlık sigortası, anlaşmalı kurumlar üzerinden hizmet verirken, SGK’lı hasta kabulü de yapmaktadır. Başka şubesi olmayan Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Ege’nin incisi İzmir’de hizmet sunarken, aile ortamı ve güzel yüzlü personeliyle sizleri karşılıyor..

3. Özel Batıgöz Hastanesi

İzmir Özel Batıgöz Hastanesi

Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

2004 yılında İzmir’de kurulan Batıgöz Sağlık Grubu, göz sağlığı alanında kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmektedir. Yeni nesil teknoloji ürünü cihazları, uzman sağlık kadrosu ile İzmir, İstanbul, Manisa, Hatay – İskenderun ve Batman’da hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt dışında hayata geçirdiği Romanya, Ukrayna, Hollanda ve Azerbaycan şubeleri ile yüksek kaliteli hizmet anlayışını uluslararası arenaya taşımıştır.

Göz hastalıklarının teşhis ve tedavisi alanında gösterdiği başarıyı kendine dayanak alan Batıgöz Sağlık Grubu, göz hastalıkları dâhil 16 farklı branşı bünyesinde toplayan ‘’Balçova Cerrahi Tıp Merkezi’’ ile farklı branşlarda sağlık hizmeti sunmayı 2017 yılından bu yana sürdürmektedir.

Batıgöz Sağlık Grubu, tıp dünyasındaki yeni tedavi yöntemleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bünyesindeki tüm merkezlere hızla adapte etmektedir. İleri teknoloji tanı ve tedavi cihazlarıyla sağlık hizmeti sunan Batıgöz, uzman doktorları ve deneyimli sağlık personeli ile her zaman hasta memnuniyetini esas almaktadır. Batıgöz’ün tüm merkezlerinde hastaların muayene oldukları ilk andan, taburcu olacakları zamana kadar en konforlu hizmeti almaları için her şey düşünülmüştür.

Batıgöz Sağlık Grubu ayrıca uluslararası hastalara kalite odaklı profesyonel sağlık hizmetleri sunmaktadır. Batıgöz, 2004 yılında kurulduğu günden bu yana, ileri teknoloji ve hasta odaklı yaklaşımı ile yabancı hastaların en çok tercih ettiği kurumlardan biri haline gelmiştir. Batıgöz Sağlık Grubu, çıktığı uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunma yolculuğunda uzman hekim ve profesyonel ekibi ile yurt içinde 7 ve yurt dışında 5 merkezi ile her gün binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki yatırımlarını sürdüren Batıgöz Sağlık Grubu, sağlığın diğer alanlarında da büyümeyi hedeflemektedir.

4. Özel Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi

İzmir Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi

2005 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahiler, lazer göz ameliyatları alanında İzmir – Karşıyaka’da hizmet vermekte olan Netgöz 2017 yılı Ağustos ayında yeni binasına geçmiştir.

Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi’nde Göz hastalıkları ve görüş düzeltme uygulamaları alanında teşhis ve tedaviler uygulanmaktır.

Göz hastalıkları teşhis ve tedavileri alanında çalışmalarına devam eden Netgöz, lazer göz ameliyatları ve katarakt cerrahileri başta olmak üzere göz sağlığı alanında hastalara hizmet vermektedir.

Ekibimizde bulunan göz hastalıkları alanında branşlaşmış göz hekimlerimiz, medikal kadromuz ve sağlık ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi olarak tedavi olabilmek için merkezimize başvuru yapan hastalarımızın tedavisini gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız.

5. Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

Hastanemiz 2005 yılında Op.Dr. Ömer Seymenoğlu tarafından İzmir Karşıyaka’da kurulmuştur.

Hastanemiz 6 katlı olup 5 poliklinik odası, 3 tetkik odası, 1 ameliyathane ve 1 excimer lazer bölümü, 1 acil , 6 hasta odası ve 10 yatak kapasitesinde toplam 1.650 m2’lik binasında İzmir’in 2 göz dal hastanesinden biri olan hastanemizin hedefi sadece İzmir değil tüm ege bölgesi ve özellikle tatil bölgelerine gelen turistlerinde göz tedavi ve ameliyatlarını yapmaktır. 2010 yılında hastaneye medikal estetik birimi ilave edilerek bu alanda da başarılı hizmetler verilmektedir.

Ayrıca İzmir Karşıyaka Çarşı bölgesinde Dal merkezimiz (sadece göz muayenesi yapılmaktadır) mevcuttur. 2 full time, 1 part time uzman göz hekimi hizmet vermektedir.

Hastanemizde özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.

Hastanemizde 2 Profesör , 3 Uzman Hekim , 1 anestezi ve reanimasyon uzmanı ve 1 Acil Hekimi ile hizmet vermektedir.

Hastanemizde gözle ilgili her türlü teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.