10 En İyi Türkiye Saç Ekim Merkezi

10 En İyi Türkiye Saç Ekim Merkezi

1. Hermest Hair Clinic

Hermest Saç Ekim Merkezi

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olarak kabul edilen Hermest Hair Clinic, gerçekleştirdiği başarılı saç ekim operasyonlarıyla ön plana çıkan bir kliniktir. Dr. Ahmet Murat ve Md. Esra Başcın yönetiminde yapılan saç ekimi operasyonlarında %100’e yakın kalıcılık oranı yakalayan Hermest, aynı zamanda bu alanda birçok ödüle de layık görüldü.

Türkiye’nin, hatta dünyanın en iyi saç ekim merkezlerinden olan Hermest, başarılı hekimlerinin yanı sıra yüksek standartta hizmet kalitesiyle de ön plana çıkıyor. Yurt dışından saç ektirmek isteyenlere konaklama ve transfer çözümlerini de içeren özel paketler sunan klinik, İstanbul’un en özel lokasyonlarından birinde hizmet veriyor. Fiyatlandırma açısından son derece özel avantajlar vadeden Hermest’te aynı zamanda klinik bünyesinde geliştirilmiş ve onaylanmış özel bir saç ekim tekniği kullanılıyor.

İstanbul’un en özel lokasyonlarından Kadıköy’de hizmet veriyor. Fiyatlar ise 55.000 TL’den başlamaktadır.

2. Nimclinic

Nimclinic Saç Ekim Merkezi

2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Nimclinic, İstanbul’un Şişli semtinde hizmet veriyor. Şimdiye dek 4000’den fazla başarılı saç ekimi operasyonuna imza atan klinik, yüksek yoğunlukta ve doğal görünümle yepyeni saçlar vadediyor.

Köklü bir geçmişe sahip olan klinikte hizmet standartları da oldukça yüksek düzeyde. Düşük fiyatlarla son derece yüksek standartta kalite sunan Nimclinic, aynı zamanda dünya çapında ünlü birçok saç ekim uzmanına da ev sahipliği yapıyor. Ayrıca A++ ve JCI sertifikalarına sahip olan klinik, ücretsiz konsültasyon hizmetiyle herkese herhangi bir ücret ödemeden saç ekimi analizi yaptırabilme fırsatı sunuyor. Merkezde DHI ve Safir FUE teknikleri kullanılırken aynı zamanda sakal ekimi ve kadın saç ekimi işlemleri de gerçekleştiriliyor.

İstanbul’un Ataşehir semtinde hizmet veriyor. Saç ekimi fiyatları ise 30.000 TL ve 75.000 TL arasında değişmektedir.

3. Murat Makascı Klinik Saç Ekimi Merkezi

Murat Makasçı Klinik Saç Ekim Merkezi

Murat Makascı Klinik Saç Ekimi Merkezi son teknoloji ile en etkili yöntemleri kullanarak saç ekimi yapmaktadır. Uzun yıllardır saç ekimi alanında hizmet veren Murat Makascı Klinik son teknoloji olan kök hücreli saç ekimi yöntemini kullanmaktadır. Kök hücreli saç ekimi alanında öncü olan kliniğimiz bütün hastalarında başarılı sonuçlar yakalamaktadır. Bunun püf noktası ise son teknoloji kullanıp, profesyonel ekibe sahip olmaktır. Murat Makascı Klinik Ataşehir’de hastane ortamında saç ekimi operasyonlarının gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Saç ekimi operasyonunuz gerçekleştirildikten sonra, saç ekimi süreciniz 1 yıl boyunca takip edilmektedir. Bu süreçte size devamlı yapmanız gereken bilgiler verilmektedir. Yurtdışından ve şehir dışından gelen hastalarımız için konaklama ve yönlendirme hizmetleri sağlanmaktadır. Her hastamıza ihtiyacına uygun çözümler üretiyoruz. Fue, Safir Fue, Dhi saç ekimi yöntemlerini sıklıkla kullanıyoruz.

Murat Makascı Klinik hakkında binlerce yorumu Google, İnstagram vb. sosyal alanlarda gözlemleyebilirsiniz. %99 oranın saç ekimi operasyonundan insanların çok memnun olduğunu, çok iyi sonuçlar alındığını siz de görebilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı en iyi saç ekimi merkezi olarak bir çok yerden ödül aldığımızı görebilirsiniz.

Siz de doğal görünümlü, sıklığı son derece iyi olan, size yeni bir görünüm kazandıracak, aynaya baktığınızda sizi mutlu edecek bir saç ekimi yaptırmak istiyorsanız, hemen Murat Makascı Klinik’e başvuru yapabilirsiniz.

4. Dr. Sibel Ulusan

Dr. Sibel Ulusan

Türkiye’nin ilk saç ekim doktorlarından biri olan Dr. Sibel Ulusan, doğal ön çizgi tasarımı ve kendi adını vererek patentini aldığı kanal açma tekniği ile dünyaya adını duyurmuş bir saç ekimi doktorudur.

Dr. Sibel Ulusan, dünyanın 45 farklı ülkesinden 4000’den fazla kişiye saç ekimi yapmıştır. Aynı zamanda The International Society of Hair Restoration Surgery üyeliğine devam ederek, Avrupa ve Amerika’da her yıl dünyanın ileri gelen saç ekim doktorlarıyla bir araya gelerek ve geliştirdiği yöntemleri sunarak, global saç restorasyonu alanının gelişimine katkı sağlamaktadır ve bu alanda Türkiye ve İzmir’i başarıyla temsil etmektedir.

5. Dr. Zafer Ulusan

Dr. Zafer Ulusan

1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiş, 1989 yılında iç hastalıkları uzmanlığını almıştır. 30 yıl hastane yöneticiliği yapmıştır ve ilk defa bir Türk hastaneyi “Lean Hospital” standartlarına yükseltmiştir ve bunu tescilletmiştir. Daha sonra İzmir’de kendi özel saç ekimi kliniğini açarak, oksijen ve yapay zeka destekli saç ekimi yapmaya başlamıştır. Saç ekimi dışında, mevcut saçları da güçlendirmeyi amaçlayan rejeneratif tıbbın öncülerindendir.

The International Society of Hair Restoration Surgery üyeliğine devam ederek, Avrupa, Asya ve Amerika’da her yıl dünyanın ileri gelen doktorlarıyla bir araya gelerek, global saç restorasyonu alanının gelişimine katkı sağlamaktadır.

6. Este Favor Saç Ekim Merkezi

Her bir hastaya kişisel olarak odaklanma sözü ve mottosu ile hareket eden Este Favor Saç Ekim merkezi, güçlü, modern kadrosu ve dünya saç ekim teknolojilerini yakından takip ederek oluşturulan ekipmanları ile hizmet sunuyor. Este Favor Saç Ekim merkezi, özellikle gerçek safir madeninden elde edilen safir bıçaklar ile uyguladıkları ekim süreci ile tanınıyor.

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri deyince ilk sıralarda kendine yer edinen Este Favor saç ekim merkezi % 100 doğal saç ekimi sonuçları elde edebilmektedir.

Este Favor hakkında en sık yapılan yorumlardan biri ise merkezin bir gün içerisinde yaptığı ekim sayısının az olması sayesinde, her bir hasta ile özel olarak ilgilenilebilmesi. Kanal açma, kan tahlili ya da ekim sonrası konsültasyon süreçlerinin tamamı, düşük seviyede tutulan yoğunluk sayesinde kişiye özel hale gelebiliyor.  Daha fazlasını keşfetmek için bu merkezle iletişime geçebilirsiniz.

Este Favor Saç Ekim merkezi yalnızca ekim işlemlerinin değil, kozmetik amaçlı tedavilerin de gerçekleşebildiği bir merkez. Alanında başarılı kadrosu ile İstanbul’da hizmet veren bu merkez, her yıl hem yurt içinden hem de yurt dışından binlerce hastaya çözümler sunuyor.

7. HLC Clinic

Ankara’nın en iyi saç ekim merkezleri arasında kabul edilen HLC Clinic, yüksek standartta hizmet kalitesi ile yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçilerini ağırlıyor.

Merkez, saç ekimi operasyonlarının yanı sıra diğer estetik cerrahi operasyonlarda da bölgenin en iyi klinikleri arasında yer alıyor. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra mezoterapi ve saç PRP gibi alternatif tedavi yöntemleri de sunan HLC Clinic, fiyatlandırma açısından da önemli düzeyde avantaj vadediyor.

Ankara‘nın Çankaya bölgesinde bulunuyor. Fiyatlar ise oldukça rekabetçi olup 95.000 TL civarındadır.

8. Asmed

2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Asmed, başarılı saç ekimi operasyonlarıyla ön plana çıkan bir kliniktir. FUE saç ekim tekniği ile operasyon gerçekleştiren klinik, aynı zamanda dünya çapında üye olduğu organizasyonlar ve kuruluşlarla da dikkat çekiyor.

Dünya çapında saç restorasyonunda fark yaratmayı başaran Asmed, yenilikleri yakından takip ederek saç ekimi alanında yeni teknikler geliştirmeyi amaçlıyor. Global ölçekte ünlü Dr. Koray Erdoğan yönetiminde saç ekimi operasyonlarının yapıldığı klinikte saç ekim fiyatları ise ortalama standartlardadır.

Klinikte saç ekim fiyatları ise ortalama 150.000 TL civarındadır.

9. AHD Klinik

Dr. Hakan Doğanay yönetiminde 2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan AHD Klinik, Antalya’da hizmet veriyor. Türkiye’nin en iyi yaz turizm merkezlerinden olan Antalya’nın en iyi saç ekim merkezlerinden olan klinik, aynı zamanda dünya çapında da tanınan saç ekim merkezlerindendir.

Dünyanın farklı noktalarından birçok ziyaretçiye başarılı saç ekimi operasyonu gerçekleştiren AHD Klinik, 20 yıllık tecrübesiyle ön plana çıkıyor. Şimdiye dek 5000’den fazla başarılı saç ekim nakline imza atan AHD Klinik’te FUE saç ekim tekniği kullanılıyor. Ayrıca klinikte kadın saç ekimi, sakal ve bıyık saç ekimi operasyonları da yapılıyor.

Fiyat açısından ortalama standartlarda olan AHD Klinik, operasyon sonrasında tamamen doğal bir saç görünümü vadediyor.
Antalya’da hizmet veriyor.

Saç ekimi fiyatları ortalama 80.000 TL’dir.

10. Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Fiyatlandırma açısından ortalama 85.000 TL civarında olan Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi, uluslararası tanınırlık ve operasyon başarısı açısından Türkiye’nin önde gelen saç ekim klinikleri arasında yer alıyor. Türkiye’de saç ekimi operasyonu gerçekleştiren ilk ekiplerden birinde yer alan Dr. Serkan Aygın tarafından operasyonların gerçekleştirildiği klinik, köklü geçmişiyle ön plana çıkıyor.

25 yılı aşkın süredir saç ekimi operasyonlarında köklü bir geçmişe sahip olan Dr. Serkan Aygın, Avrupa’da verilen bazı saç ekim ödüllerine de layık görüldü. Fiyatlandırma açısından ortalama standartlarda olan klinik, konaklama ve transfer çözümleriyle geniş yelpazeli hizmet paketleri de sunuyor.

11. Dr. Emrah Cinik Saç Ekim Merkezi

2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Dr. Emrah Clinic Saç Ekim Merkezi, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde ziyaretçilerini ağırlıyor.

Operasyon başarı oranıyla ön plana çıkan klinik, uluslararası standartlara uygun şekilde hizmet sağlıyor. Fiyatlandırma açısından ortama standartlarda saç ekim fiyatı sunan klinik, uluslararası alanda oldukça önemli bir şöhrete de sahiptir.
İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde ziyaretçilerini ağırlıyor.

Ortalama saç ekim fiyatı 75.000 TL olarak belirlenmiştir.

12. Ethica Saç Ekim Merkezi

Ethica Saç Ekim Merkezi, farklı saç ekim teknikleriyle ön plana çıkan Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezlerinden biridir. DHI, DHI Plus Gold ve FUE tekniklerinin kullanıldığı klinik, şimdiye dek gerçekleştirdiği saç ekimi operasyonlarında da oldukça önemli başarılar elde etti. Klinik bünyesinde geliştirilen saç ekim tekniğini kullanan Ethica, saç mezoterapisi ve sakal ekimi gibi alternatif tedaviler de sunuyor.

Fiyatlar ise genellikle 40.000 TL ve 80.000 TL arasında değişmektedir.

13. Mutallip Keser Saç Ekim Merkezi

2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi, Ankara’nın Çankaya ilçesinde ziyaretçilerini ağırlıyor. Oldukça köklü bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan klinik, şimdiye de gerçekleştirdiği başarılı saç ekim operasyonlarıyla dikkat çekiyor. Dünyanın farklı noktalarından ziyaretçilerini ağırlayan klinikte FUE saç ekim tekniği kullanılıyor.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde ziyaretçilerini ağırlıyor. Saç ekim fiyatları genellikle 160.000 TL civarındadır.

14. Transmed Saç Ekim Merkezi

Transmed Saç Ekim Merkezi, profesyonel ekibi ve uluslararası alanda tanınırlığı ile ön plana çıkan 2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alıyor. Uluslararası alanda tanınan ve son derece başarılı birçok saç ekim uzmanına ev sahipliği yapan klinik, 28 yıllık deneyime sahip.

1994 yılında ilk kez saç ekimi alanında hizmet vermeye başlayan Transmed, birçok sertifika ve belgeye de sahiptir. FUE ve DHI saç ekim tekniklerinin kullanıldığı klinikte; tıraşsız saç ekimi, sakal ve bıyık ekimi, kaş ekimi işlemleri de yapılıyor. Fiyatlandırma açısından Transmed ortalama standartların bir miktar üzerinde konumlanıyor.

Fiyatlandırma açısından Transmed ortalama 85.000 TL civarında bir fiyatlandırmaya sahiptir.

15. Arenamed

Dr. Serkan Aydın yönetiminde saç ekimi operasyonu gerçekleştiren Arenamed, son teknolojik FUE tekniği ile saç ekimi uyguluyor. Türkiye’nin önde gelen saç ekim kliniklerinden olan Arenamed, maksimum greft sayısı ile saç ekimi vadediyor. Başarılı operasyonları ve alanında uzman cerrahları ile ön plana çıkan klinik, 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlayan Arenamed, ünlü isimler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir saç ekim merkezidir. Ayrıca kişiye özel saç çizgisi gibi özel uygulamaları da bulunan Arenamed, fiyatlandırma açısından ise ortalama standartlarda fiyat sunuyor.

16. Acıbadem Saç Ekimi Merkezi

İstanbul’da hizmet sağlayan ve dünya çapında birçok cerrahi işlem için tercih edilen Acıbadem Sağlık Grubu, saç ekimi işlemlerinde de oldukça başarılıdır. Acıbadem Saç Ekim Merkezi, alanında uzman ve deneyimli hekimleriyle ön plana çıkıyor.

2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Acıbadem, son teknolojik ekipmanları ve yüksek standartta hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda saç ekim alanında uluslararası akreditasyon belgesi olan JCI’ya sahip merkez, fiyatlandırma açısından cazip avantajlar da sunuyor.
Türkiye’nin en tanınmış sağlık markalarından biri olan Acıbadem, saç ekim konusunda da İstanbul‘un Ataşehir ilçesinde hizmet veriyor. Fiyatları 45.000 TL ile 75.000 TL arasında değişmektedir.

17. Estetik International

2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Estetik International’da merkezin kurucusu olan Op. Dr. Bülent Cihantimur bünyesinde operasyonlar gerçekleştiriliyor. Son teknolojik ekipmanlara ev sahipliği yapan ve saç ekiminde başarı oranı en yüksek tekniklerin kullanıldığı klinik, uluslararası alanda tanınırlığa da sahiptir. DHI, FUT ve FUE gibi alternatif saç ekim tekniklerini ziyaretçileriyle buluşturan Estetik International, uzman ve deneyimli ekibiyle dikkat çekiyor.

Estetik International, İstanbul‘un Beşiktaş ilçesinde konumlanmıştır. Saç ekim fiyatları 55.000 TL ile 95.000 TL arasında değişmektedir.

18. Vera Clinic

Türkiye’nin önde gelen saç ekim kliniklerinden olan Vera Clinic, özellikle yurt dışından ağırladığı ziyaretçilerine gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla ön plana çıkıyor. Uluslararası alanda yüksek düzeyde tanınırlığa sahip olan klinik, şimdiye dek 30000’den fazla saç ekimi operasyonu gerçekleştirdi.

Saç ekimi fiyatları açısından ortalama standartların biraz üzerinde konumlanan Vera Clinic, aynı zamanda diğer kozmetik cerrahi uygulamalarda da deneyimli bir merkezdir.

İstanbul‘un Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. Saç ekimi fiyatları açısından ortalama standartların biraz üzerinde, yani 55.000 TL civarında konumlanmaktadır.

19. Medical Park

Türkiye’nin dünya çapında en çok tanınan sağlık gruplarından olan Medical Park, saç ekimi işlemlerinde de oldukça başarılı.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarında saç ekimi operasyonları kapsamında ziyaretçilerini ağırlayan Medical Park, bünyesinde oldukça başarılı ve deneyimli uzmanları bulunduruyor. Son teknolojik ekipmanların ve en iyi saç ekim tekniklerinin kullanıldığı Medical Park, aynı zamanda diğer kozmetik ve estetik uygulamalarda da başarılı geçmişi ile ön plana çıkıyor. Fiyatlandırma açısından ortalama fiyatlar sunan Medical Park, dünyanın farklı noktalarından saç ektirmek amacıyla Türkiye’ye gelenler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

İstanbul ve Türkiye’nin bir çok şehirlerinde yer almaktadır. Fiyatlandırma açısından ortalama fiyatlar sunan Medical Park, yani 65.000 TL civarında, dünyanın farklı noktalarından saç ektirmek amacıyla Türkiye’ye gelenler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

20. Cosmedica Clinic Saç Ekim Merkezi

İstanbul’un önde gelen saç ekim klinikleri arasında yer alan Cosmedica Clinic Saç Ekim Merkezi, aynı zamanda 2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında bulunuyor. FUE başta olmak üzere oldukça farklı saç ekim tekniklerinin kullanıldığı klinik, başarılı kadrosuyla dikkat çekiyor.

Oldukça deneyimli ve uzman hekimlere ev sahipliği yapan Cosmedica Clinic, saç ektirmek isteyenlere sunduğu özel çözümlerle de fark yaratıyor. Dünya çapında tanınırlığa sahip olan Cosmedica, fiyatlandırma açısından ziyaretçilerine ortalama standartta fiyatlar sunuyor.

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde konumlanan Cosmedica Clinic Saç Ekim Merkezi, fiyatlandırma açısından ziyaretçilere ortalama standartta, yani 50.000 TL civarında fiyatlar sunuyor.

21. Adem & Havva Saç Ekim Merkezi

Adem & Havva Saç Ekim Merkezi, birden fazla saç ekim tekniği ile dünyanın birçok farklı noktasından saç ektirmek isteyen ziyaretçilerini ağırlıyor.

2023 Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Adem & Havva Saç Ekim Merkezi’nde; FUE, DHI ve Safir FUE teknikleri kullanılıyor. Kişiye özel saç tedavisi ve saç çizgisi gibi kişiselleştirilmiş hizmetlere de ev sahipliği yapan klinikte uzman ve deneyimli hekimler görev alıyor. Aynı zamanda klinik, yurt dışından gelecek ziyaretçilerine özel danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Adem & Havva Saç Ekim Merkezi, İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Fiyatlandırma açısından bu klinik standartların üzerinde, yani 80.000 TL civarında konumlanıyor.