5 En İyi İzmir Kadın Doğum Doktoru

5 En İyi İzmir Kadın Doğum Doktoru

1. Opr. Dr. Gökalp Tokaç

Opr. Dr. Gökalp Tokaç

Opr. Dr. Gökalp Tokaç Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmanlık eğitimini GATA Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı‘nda tamamladı.

Sırasıyla; Diyarbakır TSK Hava Kuvvetleri 8. Ana Jet Üssü Uçuş Tabipliği, GATA Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Hava Kuvvetleri Güzelyalı Askeri Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, TSK Sağlık Komutanlığı ve İzmir Askeri Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, İzmir Mevki Askeri Hastanesi Kadın Doğum Servisi ve Hava Hastanesi Kadın Doğum Servisi’nde çalıştı.

Şu anda İzmir Özel Egepol Hastanesi‘nde hastalarına hizmet vermektedir.

2. Opr. Dr. Özlem Gültekin Çelik

Opr. Dr. Özlem Gültekin

Op. Dr. Özlem Gültekin Çelik 1994 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp eğitimine başlamıştır. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi‘nden derece ile mezun olmuştur.

Akabinde tıpta uzmanlık sınavında (TUS)  Türkiye genelinde derece yaparak DEÜ Tıp Fakültesi’nde, Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında ihtisasını yaparak çalışmaya başlamıştır. 2000-2005 yılları arasında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda çalıştıktan sonra, 2005‘te Özel Şifa Hastanesi’nde, 2006 -2009 arasında mecburi hizmetini Konya Ereğli Devlet Hastanesi’nde, 2009 – 2010 arasında da Özel Sekiz Eylül Hastanesi’nde çalışmıştır.

20102012 yılları arasında Özel Ege Sağlık Hastanesi‘nde Stuff Hekim olarak çalışmıştır. 2012’de Op. Dr. Özlem Gültekin Kliniği olarak açtığı kliniğini, daha sonra “Hayat’ın Öz’ü Kliniği “ markasına döndürmüş ve hala Kadın Hastalıkları Doğumun yanı sıra, çeşitli estetik uygulamalarında yürütüldüğü kliniğinde hizmet vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere çok sayıda kongre ve sempozyuma katılmış olup, 2012 yılında Slovenya’da Ljubljana Unıversity Hastanesi’nde Prof. Dr. Adolf Lukonovic ile birlikte çeşitli çalışma ve uygulamalara katılmış ve eğitim sertifikası almıştır.

Başta İstanbul’da pek çok ulusal televizyon kanalında olmak üzere, Ege Bölgesi’nde de çeşitli tv programlarına canlı yayın konuğu olarak katılmış olup Youtube’tan bu videoları izlerken bilgilenebilirsiniz. Renkli bir kişiliğe sahip olan Op. Dr. Özlem Gültekin büyük bir aşkla yaptığı mesleğinin yanı sıra, PPL pilotluk sertifikası almış olup uçak kullanmak hobileri arasındadır.
 
Aynı zamanda TUGİAD ( Türkiye Genç İş Adamları Derneği) Türkiye Genel Merkez Denetleme Kurulu üyesi olup , TÜGİAD Ege şubesinde halen yönetim kurulu üyesidir. TUGİAD Ege Şubesi Sağlık Komisyon Başkanlığı’nı yönetmektedir.

3. Opr. Dr. Cem Büyüktosun

Opr. Dr. Cem Büyüktosun

Opr. Dr. Cem Büyüktosun tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. Uzmanlık eğitimini ise Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde tamamladı.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde uzun yıllar görev aldı.

Şu anda İzmir Özel Egepol Hastanesi‘nde hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

4. Doç. Dr. Funda Göde

Doç. Dr. Funda Göde

Doç. Dr. Funda Göde, lise eğitimini Isparta Fen Lisesi’nde tamamladı. 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp (İngilizce) Fakültesinden mezun olmuştur. 20042010 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde başladığı uzmanlık eğitimini tamamladı.

Funda Göde, Tüp Bebek Merkezi Direktörlüğünü yaptığı İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi‘nde hastalarına hizmet vermektedir.

5. Doç. Dr. Ömer Südekan

Doç. Dr. Ömer Südekan

Doç. Dr. Ömer Südekan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

Sırasıyla; Ege üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, SSK Ege Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ve İstanbul Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nde çalıştı.

Şu anda İzmir Özel Egepol Hastanesi‘nde hastalarına hizmet vermektedir.

6. Opr. Dr. Nihal Daneoğlu

Opr. Dr. Nihal Daneoğlu

Op. Dr. Nihal Daneoğlu 1978 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitim hayatına İzmir’de başlamış olan Daneoğlu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun olmuş ve ardından Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde uzmanlığını tamamlamıştır.

20102016 yılları arasında Kent Hastanesi Kadın Doğum Kliniği’nde görev yapmış olan Daneoğlu, Ekim 2016’dan beri kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Op. Dr. Nihal Daneoğlu sürekli gelişimi kendine felsefe edinerek, eğitimi hayatının bir parçası haline getirmiştir. Genital Estetik alanında eğitimine yoğunlaşarak, ISAGSS (INTERNATIONAL SOCIETY OF AESTHETIC GENITAL SURGERY & SEXOLOGY) tarafından düzenlenen İleri Düzey Genital Estetik Cerrahi Hands On Kursuna katılmıştır.

Şu anda İzmir Karşıyaka‘daki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

7. Opr. Dr. Bahar Selda Doğan

Opr. Dr. Bahar Selda Doğan

1984 yılında Selçuk-İzmir’de doğdu. İlk öğrenimini Tire Kutsan Anadolu Lisesinde tamamladı. 2002 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladığı tıp eğitimini 2008 yılında tamamlayarak tıp doktoru oldu.

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanlık eğitimini 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında tamamladıktan sonra İzmir’de Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesinde uzman hekimlik yaptı.

2019 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi‘nde tüp bebek üzerine eğitimini tamamlayıp, Üremeye Yardımcı Tedavi Klinik Eğitimi sertifikasını aldı. Ardından 2020-2021 yılında İzmir Medikalpark Hastanesi Tüp bebek ünitesinde çalıştı. Sonrasında İzmir Su Hospital Tüp Bebek Merkezi Ünite sorumlusu olarak görev yaptı. 2022 yılından itibaren kendi özel kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

Mesleki ilgi alanları üreme endokrinolojisi, tüp bebek, infertilite, gebelik takibi, doğum, vajinal ve genital lazer tedavileri, histeroskopik cerrahi üzerinedir.

Şu anda İzmir Konak‘taki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

8. Opr. Dr. Sümeyra Tatar

Opr. Dr. Sümeyra Tatar

1981 yılında Uşak ‘ta doğdum. İlk-orta-lise öğrenimini Uşak’ta, Üniversite eğitimini 19992005 yıllarında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladım.

20052010 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum asistanlığı tamamladım. 2011 yılında Erzurum Karaçoban Devlet Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra 2012 yılından itibaren İzmir’de Şifa Üniversiteleri Hastanesi‘nde Yard. Doç. olarak çalıştım. 2013 yılında Ege Üniversitesi‘nde Laparoskopi ve Histeroskopi eğitimini tamamladım. 2015 yılında Şifa Üniversitesi‘ndeki görevimden ayrılıp İzmir Özel Egepol Hastanesinde 1 yıl çalıştıktan sonra kendi muayenehanemde hastalarıma hizmet vermeye başladım.

Çok sayıda ulusal-uluslararası poster ve ulusal-uluslararası yayınım bulunmaktadır. Cok sayıda ulusal ve uluslararası toplantı katılımı ve sunum deneyimim bulunmaktadır. İyi seviyede İngilizce ( yazma ve konuşma ) bilmekteyim.

Şu anda İzmir Bayraklı‘daki özel kliniğimde hastalarıma hizmet vermekteyim.