5 En İyi Bursa Saç Ekim Merkezi

5 En İyi Bursa Saç Ekim Merkezi

1. Estetik International Bursa

Estetik International Bursa

Estetik International Bursa kişiselleştirilmiş hasta deneyimi ve bireysel bakım konusunda sektörün en önde gelen, en kapsamlı estetik merkezlerinden birisi! 3500 metrekarelik bir yerleşke içerisinde, 7 katlı bir alanda hizmet veren merkez, estetik cerrahi, medikal uygulamalar, saç ekimi birimi, estetik diş hekimliği, diyetetik birimi ve yeni bölümleriyle dikkat çekiyor.

3 ameliyathane, 12 yataklı hasta odasına sahip, ülkedeki seçkin ve deneyimli uzmanların bir arada bulunduğu bu tesiste ayrıca Uluslararası Hasta Departmanı, sağlık turizmi alt yapısı ve profesyonel çalışanlarıyla, farklı dillerde hizmet veriyor. Sıcak, VIP ve misafirperver bir ortamda, ziyaretçilerine yüksek kalitede tıbbi bakım sağlarken, üstün müşteri memnuniyetini birinci sırada tutmayı hedefleyen Estetik International Bursa 20 yıllık deneyimini Bursa Nilüfer‘deki merkezinde devam ettiriyor.

2. Doruk Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Bursa Doruk Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Anestezi uzmanı ve doktor kontrolünde olan saç ekimi operasyonu, sedasyon ile konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Konforlu olan saç ekimi sayesinde aynı gün taburcu olunabilmektedir. İğne korkusu olan hastalar için ise Needle-free Injection (iğnesiz enjeksiyon) ile sedasyon işlemi de hissedilmemektedir.

Bursa’da uyguladığımız saç ekim operasyonunda ileri teknoloji olan DHI Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi, Saphire Saç Ekimi ile yüksek sonuçlar elde edilebilmektedir. Hastanemizde yapılan saç ekim operasyonu sonrasında kişiye özel yaklaşımımız ile, hastalarımıza sağladığımız saç ekimi sonrası bakım kiti, saç yıkama ve operasyon sonrası sürekli takiple saç ekimi süreci ve saç ekimi tedavisi devam etmektedir.

Sağlıkta bir Bursa markası Doruk Sağlık Grubu

Yerel bir sağlık markası olarak “Bursa’nın Hastanesi” konseptini ön plana çıkarıyor. Bursa’da hizmet veren sağlık grubumuz, bünyesine dahil ettiği Özel Bursa Hastanesi ile Bursalılar’la duygusal bir bağ kurmuştur.

Zira, Bursa’nın ilk hastanesi, Bursa’nın sağlık grubunda “doruk noktası” olmuştur. 1982 yılında faliyete geçen Bursa’nın köklü sağlık merkezlerinden olan Setbaşı Tıp Merkezi’ni 2018 Aralık Ayı’nda bünyesine alarak hizmet ağını genişletmiştir. Doruk Sağlık Grubu, hasta odaklı anlayışını, doruk hizmet kalitesi ile bütünleştiren kurumumuz yarınlara umutla bakmaktadır.

MİSYONUMUZ
Uzmanlaştığımız sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, gelişmiş sağlık teknolojisi ile topluma Kaliteli Sağlık Hizmeti vermek.

VİZYONUMUZ
Kaliteli sağlık hizmeti sunumunda ulusal ve uluslararası platformda Doruk Sağlık Grubu olarak tanınmak.

DEĞERLERİMİZ
Sağlıkta Güven
Hasta Ve Çalışan Odaklı Hizmet
Sürekli Gelişim
Sağlıklı Toplum İçin Hizmet
Etik Değerlere Bağlılık

Şu anda Bursa Osmangazi‘deki şubesinde saç ekim işlemlerine devam etmektedir.

3. Hayat Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Bursa Hayat Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Özel Hayat Hastanesi Saç Ekim Merkezi olarak temel politikamız; hizmet verdiğimiz kişi, kuruluş ve kurumlara beklentileri doğrultusunda, en iyi sağlık hizmetini sunmak için:

Sağlık hizmetlerinde değişen dünya koşullarını takip etmek, Bilimsel gelişmeler ve toplumsal gereksinimler çerçevesinde meslek etiğini korumak, Mevcut durumu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli gelişmeyi ve iyileşmeyi temel felsefe olarak belirlemek,

Kalite Yönetim Sisteminden ödün vermemek, Geçmişin deneyimlerinden yararlanarak ve çalışanların katılımıyla akılcı kararlar alarak yeni hedefler belirlemeyi ilke edinmek,

Belirlenen hedeflere zamanında ve uygun şekilde etkin çözümler üretmek, Kalite konusunda sürekli geliştirme ve iyileştirme sağlamak, Çevreye ve kamu haklarına saygılı olarak faaliyetlerimizin çevresel etkilerini, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlemek,

Gelenek ve göreneklere saygıyı, dürüstlüğü ve ahlakı en yüce erdem olarak benimsemek, Müşterilerin menfaatini kendi menfaatimiz gibi korumak, Çalışanlarının sosyal haklarını gözetmek ve eğitimlerine önem vermektir.

Bu amaç doğrultusunda; çalışan personelimizin toplam katılımı, eğitimi ve tam desteği esastır. Amacımız; Kalite politikasını ve hedeflerini dokümante ederek, dokümante edilmiş prosedürlere atıflar yolu ile kalite yönetim sistemini açıklamak, sistem içindeki süreçlerin tanımlarını, sırasını, etkileşimlerini belirlemek ve kalite enstrümanlarının genel çerçevesini çizmektir.

Kurumumuzda DHI ve FUE teknikleri ile saç ekimi yapılmaktadır. Bursa Osmangazi‘deki hastanemizde hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

4. İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi

Bursa İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi

Saç Ekimi Uzmanı İbrahim Erayhan; Genel Cerrahi Yoğun Bakım, Acil Servisi,112 Acil ve İlk Yardım Hizmetleri, Sağlık Bakanlığı merkez teşkilatı gibi birimlerde Çözümleyici Uzman olarak uzun yıllar hizmet verdi.

Sağlık sektöründe kazandığı tecrübeyi saç ekimi alanına aktaran Erayhan, İstanbul’da alanının en prestijli ekiplerinde çalışarak bu alanda kendini geliştirdi. Saç Ekim Uzmanı olarak yurtiçi ve yurtdışında binlerce kişinin saç ekimi operasyonunu başarıyla gerçekleştirdi. Profesyonel hayatında yüksek seviyede hasta memnuniyetini birincil önceliği haline getiren İbrahim Erayhan, yurtdışında ve ülkemizde yaptığı başarılı operasyonlar ve konferanslar sayesinde geçtiğimiz yıllar içinde her geçen gün daha fazla kişinin tercih ettiği bir isim haline geldi.

İbrahim Erayhan, Saç Ekimi alanında en son teknoloji olan Fue, Dhi, Safir, ayrıca kendi geliştirdiği Hızlı Tedavi Metodu, Pırlanta Tasarım gibi etkili teknikleri kullanarak yıllardİr başarılı Saç Ekimi işlemleri yapıyor. Hastalarının ihtiyaçlarİna en uygun teknikleri belirleyerek işlem yapma konusunda çok titiz olan Erayhan kullandığı teknikleri,tedavi yöntemlerini ve ekipmanları günümüz teknolojileriyle doğru orantılı olarak güncellemeye devam ediyor.

Kendisi de saç ekimi yaptırmış olduğu için hastalarıyla doğrudan empati kurabilen İbrahim Erayhan ve alanında uzman kadromuzla, özgüveninizi tekrar kazanmanız ve sahip olmak istediğiniz görüntüye tekrar kavuşabilmeniz için sizi Bursa Osmangazi‘deki merkezimize bekliyoruz.

5. Opr. Dr. Mustafa Hasdemir

Opr. Dr. Mustafa Hasdemir

Opr. Dr. Mustafa Hasdemir 19982004 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Estetik cerrahi uzmanlığını ise Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 20092014 yılları arasında yaptı.

Sırasıyla; Düzce Kaynaşlı Sağlık Ocağı Aile Hekimliği, Isparta Devlet Hastanesi, Bursa Devlet Hastanesi’nde görev yaptı.

Opr. Dr. Mustafa Hasdemir şu anda Bursa Nilüfer‘deki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.