5 En İyi İzmir İmplant Doktoru

5 En İyi İzmir İmplant Doktoru

1. Uzm. Dr. Dt. Mehmet Ali Koldaş

Uzm. Dr. Dt. Mehmet Ali Koldaş

1989 yılında İzmir’de doğdu. İlköğretim ve orta öğretim hayatını Torbalı’da tamamladıktan sonra liseyi İzmir Atatürk Lisesi’nde okudu.

2007 yılında derece yaparak Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne başladı. 5 yıl olan diş hekimliği öğrenimini bitirdikten sonra 2012 yılında diş hekimliğinde uzmanlık sınavını kazanarak Süleyman Demirel Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında uzmanlığa başladı. 5 yıl süren üniversitedeki öğretim görevlisi görevinin ardından 2018 yılında Dentomega Ağız ve Diş Polikliniği’nin kurucu hekimi olarak göreve başladı.

Özellikle kemik eksikliklerinde implant tedavisi, lazer ile implant tedavisi, dijital diş hekimliği alanlarında tezler, çalışmalar yapmıştır.

Hala akademik çalışmalarına özel kliniğinde devam etmektedir. Ayrıca Türk Oral ve Maxillofacial Birliği üyesidir.

2. Dt. Uğur Bilkay

Diş Hekimi Uğur Bilkay

Diş hekimi Uğur Bilkay İzmir’de 1969 yılında doğdu. İzmir Atatürk Lisesi eğitiminin ardından Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğrenimine başladı. 1991 yılında diş hekimi olarak mezun oldu.

Mezuniyet tezi Avrupa Endodontistler Birliği toplantısında sunum olarak kullanıldı. Mezuniyetinden itibaren ulusal ve uluslararası birçok toplantı ve kongrelere katılmaya devam etmektedir.

Diş hekimi Uğur Bilkay’ın en çok yaptığı işlemler arasında gülüş tasarımı ve diş estetiği bulunmaktadır.

Şu anda İzmir Alsancak’ta hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

3. Dt. Arda Çetintaş

Diş Hekimi Arda Çetintaş

Diş hekimi Arda Çetintaş Karşıyaka Anadolu Lisesi ve TED Aliağa Koleji eğitimlerinin ardından Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

2012 yılına kadar farklı kliniklerde çalıştı ve sonrasında kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye başladı. Estetik diş hekimliği ve ortodonti uygulamaları en sık yaptığı işlemler arasında yer almaktadır. İleri seviyede İngilizce bilmektedir.

Şu anda İzmir Karşıyaka’da hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

4. Dt. Murat Özyörük

Diş Hekimi Murat Özyörük

Diş hekimi Murat Özyörük 1962 yılında Elazığ’da doğdu. 1985 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

Stajyer diş hekimliği görevinin ardından DENTEK’in kuruluş aşamasında yer aldı. 2011 yılında Beyaz Dental Diş Kliniği’ni kurdu. 2015 yılında BUCADENT diş polikliniğinde gece diş hekimi olarak görev yapmaya başladı. 2017 yılından beri Özel Tınaztepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde gece diş hekimi olarak çalışmaya devam etmekte.

Aynı zamanda 2018 yılından beri İzmir Alsancak’taki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

5. Dt. Nazan Erol

Diş Hekimi Nazan Erol

Diş hekimi Nazan Erol 1994 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1996 yılında Özel İdeal Diş Hastanesi’ni kurdu.

Ulusal ve uluslararası birçok eğitim ve sertifikaları bulunmaktadır. “Diş beyazlatma, endodonti, implantoloji, sendax mini implant, hassas bağlantılı protezler” gibi konular aldığı eğitimleri arasındadır. Estetik dolgular, implant tedavileri, protez, diş estetiği yaptığı sık işlemlerden bazılarıdır.

2001 yılından beri İzmir Karşıyaka Bostanlı’daki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

6. Dt. Şeli Algranati

Diş Hekimi Şeli Algranati

İzmir’de 1974 yılında doğan Şeli Algranati 1992 yılında İzmir Amerikan Lisesi’nden mezun oldu. Sonrasında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 3. olarak bitirerek diş hekimi oldu.

Mezuniyetinden sonra farklı poliklinik ve hastanelerde görev aldı. 2000 yılında kendi kliniğini açtı.

Hastalarına halen İzmir Alsancak’taki kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.