5 İzmir Üroloji Doktoru

5 İzmir Üroloji Doktoru

1. Prof. Dr. Gökhan Koç

Prof. Dr. Gökhan Koç

Prof. Dr. Gökhan Koç 2000 yılı Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Üroloji alanındaki uzmanlığını 2007 yılında tamamladı.

Sırasıyla; T.C.S.B. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şırnak Asker Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Uludağ Üniversitesi, Lowa Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde görev yaptı. 2013 yılında doçent, 2020 yılında profesör olmuştur. Türk Üroloji Derneği , Endoüroloji Derneği, Ege Üroloji Derneği ve Üroonkoloji Derneği üyesidir.

Şu anda İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi (Karşıyaka) ‘da hastalarına hizmet vermektedir.

2. Prof. Dr. Murat Arslan

Prof. Dr. Murat Arslan

Prof. Dr. Murat Arslan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde yapmış 2004 yılında Üroloji Uzmanı olmuş ve aynı klinikte baş Asistan olarak 2011 yılına kadar çalışmıştır.

2011 yılında Özel Medical Park Hastanesi’nde, 2012 yılında İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ”Yardımcı Doçent” unvanı ile görev almış olan Doç. Dr. Murat ARSLAN, Mannheim Üniversitesi’nde Üroonkoloji, Açık Ürolojik Cerrahi Eğitimi, Heidelberg Üniversitesi’nde Laparoskopi, Lazer ve Endoüroloji Eğitimi ve SLK Kliniken Heilbronn da Prof. Rassweiller’in yanında Robotik ve Laparoskopik Ürolojik Cerrahi eğitimlerini tamamlamıştır.

2014 yılında ”Doçent” ünvanı almış olup mesleki çalışmalarına Özel Medical Park İzmir Hastanesi’nde devam etti.

Şu anda İzmir Bayraklı’daki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

3. Prof. Dr. Ömer Demir

Prof. Dr. Ömer Demir

1975 yılında Isparta’da doğdum. İlk ve orta öğretimimi Isparta’da tamamladım. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.

19992004 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesin Üroloji Anabilim Dalı’nda üroloji uzmanlık eğitimimi tamamladım. 2005 yılında Türk Üroloji Yeterlilik Kurulu (TÜYK) sertifikasını aldım. Uzmanlık sonrası görevimi aynı kurumda sürdürdüm. 2011 yılında Üroloji Doçenti oldum.

2009 yılında Almanya/Heilbronn SLK Kliniken Heilbornn Üroloji Kliniği’nde Laparoskopik Ürolojik Cerrahi, Endoüroloji ve Lazer ve Üroonkolojik Cerrahi konusunda çalışmalarda bulundum.

2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda profesör öğretim üyesi olarak atandım.

Ağustos 2020 tarihinden itibaren muayenehanemde hizmet vermekteyim.

4. Opr. Dr. Alper Dırık

Opr. Dr. Alper Dırık

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2003 yılında mezun oldum.Uzmanlık eğitimimi de İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nden tamamladım.

Üroloji uzmanlığımın yanında ayrıca Cinsel Terapi eğitimi aldım.
Özellikle kadın ve erkek cinsel problemleri ilgi alanım.

Bunun için çocukluk yaşından itibaren yapılacak en başta basit görünen ama cinsellikte çok önemli yeri olan “sünnet” dahil cinselliği ve üremeyi etkileyecek her türlü cerrahi işlemleri (penil protez ameliyatı, mikrocerrahi varikosel ameliyatı, tüp bebek öncesi TESE ameliyatı gibi) özellikle yapmaktayım.

5. Opr. Dr. Emir Akıncıoğlu

Opr. Dr. Emir Akıncıoğlu

1986’da İzmir’de doğdu. İlk ve orta eğitimini İzmir’de, lise eğitimini Manisa Turgutlu Fen Lisesi’nde tamamladı. Tıp Fakültesini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okudu ve 2011 senesinde mezun oldu. 2012’de Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda Türkiye derecesi ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’na yerleşti. 2018’de üroloji uzmanı ünvanını aldı. 20182020 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştı.

Yurtdışında çalışmalarında 2016 senesinde Almanya’nın Tuttlingen şehrinde Aesculap Akademi bünyesinde Laparoskopik Cerrahi eğitimi tamamladı. 2020 senesinde yine Almanya’da bölgenin en büyük kanser ve laparoskopik cerrahi merkezlerinden olan Stuttgart Medius Kliniken Ruit’de klinik gözlemci olarak çalıştı ve ameliyatlara katıldı.

Meslek hayatı boyunca bir çok Robot Yardımlı (Robotik) Ameliyata bizzat katılmış ve asiste etmiştir. Yurt içi ve yurt dışı yayınları bulunmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışı kongre ve toplantılara katılıp sunumlarda bulunmuştur. İyi derecede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir.

6. Prof. Dr. Cem Güler

Prof. Dr. Cem Güler

Prof. Dr. Cem Güler Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Yüksek lisans eğitimini de Ege Üniversitesi’nde almıştır. Üroloji uzmanlığını ise Dokuz Eylül Üniversitesi‘nde tamamladı. 1996 ve 2001 yıllarında uzman doktor olarak birçok farklı hastanede görev yaptı. Sonrasında sırayla yardımcı doçent, doçent ve profesör ünvanlarını kazandı.

20102014 yılları arasında Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, 20142015 ‘te Medicalpark İzmir, 20152019 yılları arasında ise Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yaptı.

Şu anda İzmir Balçova’daki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.