5 En İyi İzmir Jinekomasti Doktoru

5 En İyi İzmir Jinekomasti Doktoru

1. Opr. Dr. Mehmet Semih Ayhan

Opr. Dr. Mehmet Semih Ayhan tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. Uzmanlık eğitimini ise Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” alanında yaptı.

Zorunlu görevini Nevşehir Ürgüp Sağlık Ocağı’nda yaptı. Uzmanlığı sonrası Manisa Devlet Hastanesi’nde “Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi” uzmanı olarak çalıştı.

Opr. Dr. Mehmet Semih Ayhan ulusal ve uluslararası düzeyde 20 adet bildiri ve yayına sahiptir.

Şu anda İzmir Kent Sağlık Grubu’nun Alsancak ve Bayraklı’daki tıp merkezlerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda Manisa’daki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

2. Opr. Dr. Anıl Özpak

Opr. Dr. Anıl Özpak

Opr. Dr. Anıl Özpak tıp eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi’nde aldı. 2011 yılında tıp fakültesinden mezun oldu.

Uzmanlık eğitimine 2013 yılında “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” alanında başladı. 2019 yılında operatör doktor olarak mezun oldu. Uzmanlık eğitimini Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aldı.

Opr. Dr. Anıl Özpak “Estetik Plastik Cerrahi Derneği” ve “Türk Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği” üyesidir. Türk Tabipler Birliği üyeliği de bulunmaktadır. İleri seviyede İngilizce bilmektedir. 2 çocuk babası olan Anıl Özpak evlidir.

İzmir Ekol Hastanesi’nde estetik cerrahı olarak hastalarına hizmet vermektedir.

3. Doç. Dr. Hakan Kerem

Doç. Dr. Hakan Kerem

Doç. Dr. Hakan Kerem 1973’te Manisa’da doğdu. Lise eğitiminden sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) bölümünü kazandı. 1998 yılında mezun oldu.

TUS sınavının ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. Bu süreçte A.B.D. ‘de çalışmalara katıldı.

2005 yılında eğitimini tamamlayarak estetik cerrahı oldu. Sonrasında ONEP Estetik-Plastik Cerrahi Kliniği’nde çalıştı. 2009’dan 2015 yılına kadar Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev aldı.

2015’te estetik cerrahlık alanında doçent ünvanını kazandı.

Doç. Dr. Hakan Kerem 2015 yılından itibaren İzmir Alsancak’taki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

4. Doç. Dr. Cem Aslan

Doç. Dr. Cem Aslan

Doç. Dr. Cem Aslan tıp fakültesi eğitimini Ege Üniversitesi’nde aldı. 2006 yılında tıp fakültesinden mezun oldu.

2007’de “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” alanında uzmanlık eğitime başladı. Uzmanlık eğitimini İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aldı. 2012 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı ve operatör doktorluk ünvanını aldı.

Uzmanlığı sonrası 3 yıl İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde estetik cerrahı olarak çalışmaya devam etti. 2015 ve 2017 yılları arasında özel sektörde kariyerine devam etti.

Sonrasında Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi ünvanı ile görev aldı. Giresun Üniversitesi’ndeki ilk senesinde “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı” doçenti oldu.

Doç. Dr. Cem Aslan “İzmir Tabip Odası” ve “Ege Bölgesi Estetik ve Plastik Cerrahi Derneği” üyesidir.

Şu anda Çiğli’deki İzmir Ekol Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermektedir.

5. Opr. Dr. Cafer Arslan

Opr. Dr. Cafer Arslan

Opr. Dr. Cafer Arslan tıp fakültesi eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. 1996 yılında tıp fakültesinden mezun oldu.

2000 yılında “Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi” alanında uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimini Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı. 2006 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak operatör doktor oldu. Uzmanlık eğitimi sonrası Edirne Devlet Hastanesi’nde görev aldı.

Opr. Dr. Cafer Arslan; Türk Plastik Estetik Cerrahi Derneği ve Yara Bakım Derneği üyesidir. 2001 yılından beri ulusal ve uluslararası estetik cerrahi kongre ve sempozyumlarına katılmıştır.

Şu anda İzmir Karşıyaka’daki Özel Park Tıp Merkezi’nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.