5 İzmir Bişektomi Doktoru

5 İzmir Bişektomi Doktoru

1. Opr. Dr. Hünkar Batıkhan

Opr. Dr. Hünkar Batıkhan

Opr. Dr. Hünkar Batıkhan 1976 yılında Eskişehir’de doğdu. Tıp fakültesi eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde aldı. 2001 yılında tıp fakültesinden mezun oldu.

Uzmanlığını Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz alanında yaptı. 2006 yılında KBB uzmanı oldu. Uzmanlığını aldıktan sonra zorunlu görevini Elazığ’da yaptı. 2010’dan beri İzmir’deki farklı özel hastane ve kliniklerde görev aldı.

Opr. Dr. Hünkar Batıkhan “Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği” ve “Avrupa Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği” üyesidir.

2019 yılından beri Karşıyaka’da bulunan kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

2. Prof. Dr. Erhan Sönmez

Prof. Dr. Erhan Sönmez

Prof. Dr. Erhan Sönmez Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi mezunudur. 1998 yılında tıp fakültesinden mezun oldu.

1999 yılında uzmanlık eğitimine başladı. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı” eğitimini tamamladı.

2006 yılında “İleri Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doktorası” eğitimine başladı. 2009 yılında mezun olarak doktora seviyesinde estetik cerrah ünvanını aldı. Doktora eğitimini Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yaptı.

Prof. Dr. Erhan Sönmez 1999 ve 2005 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak görev yaptı. 2005 ve 2009 yılları arasında aynı üniversitedeki görevine “El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Ünitesi” bölümünde devam etti.

2007 ve 2008 yılları arasında Amerika’da Cleveland Clinic’te estetik cerrahı olarak görev yaptı. 2009’da Türkiye’ye dönüp Hacettepe Üniversitesi’nda yardımcı doçent olarak 1 yıl görev yaptı.

2010 ve 2011 yılları arasında GATA’da yardımcı doçent tabip asteğmen olarak görev yaptı. 2011’den 2016’ya kadar İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doçent ünvanıyla estetik cerrahı olarak görev yaptı.

2016 yılından beri İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda profesör olarak çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda İzmir Alsancak’taki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Erhan Sönmez 2002 ve 2010 yıllarında estetik cerrahı alanında biri yurtdışı olmak üzere 2 ödül aldı.

3. Opr. Dr. Murat Tuna

Opr. Dr. Murat Tuna

Opr. Dr. Murat Tuna 1978 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanlığını İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden almıştır.

Sırayla; Rize Devlet Hastanesi, Hakkari Asker Hastanesi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Medifema Hastanesi, Özel Gazi Hastanesi ve Ento Tıp Merkezi gibi pek çok yerde görev almıştır.

Opr. Dr. Murat Tuna hastalarına İzmir Bayraklı Park Office Plaza’da bulunan IZCLINIC – Opr. Dr. Murat Tuna Kliniği’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

4. Opr. Dr. Murat Melih Can

Opr. Dr. Murat Melih Can

Opr. Dr. Murat Melih Can Eskişehir Fen Lisesi’nde ortaöğretim eğitimini tamamladı. Tıp fakültesi eğitimine ise 2000 yılında Başkent Üniversitesi’nde başladı ve 2006 yılında mezun oldu.

Mezuniyeti sonrası 1 yıl Dokuz Eylül Üniversitesi’nde acil tıp asistanı olarak görev aldı. 2007 yılında estetik cerrahi eğitimine başladı. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden estetik cerrah olarak mezun oldu.

Zorunlu görevini Kars Devlet Hastanesi’nde estetik cerrah olarak tamamladı. 2014’ten 2016’ya kadar Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Cerrahi Kliniği’nde görev aldı.

Opr. Dr. Murat Melih Can 2016’dan 2018’e kadar farklı özel hastane ve kliniklerde estetik cerrah olarak görev yaptı. 2018’den beri İzmir Alsancak’taki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermekte.

5. Opr. Dr. Nejdet Şişman

Opr. Dr. Nejdet Şişman

1965 yılında Ankara’da dünyaya geldim. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladım. 1990 yılında ise Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Ardından 1997 yılına kadar olan sürede İstanbul Şişli Etfal Hastanesi Acil Hekimliği’nde çalıştım.

1997 ile 2003 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde görev aldım. Daha sonra 2004 ile 2005 tarihleri arasında İzmir Özel Kent Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde çalıştım. Lazer uygulamaları üzerine Floransa ve Milano’da estetik plastik cerrahi alanında eğitimini aldım.

Ayrıca hem yurt içi hem de yurt dışı dergilerde yayınlanmış pek çok makalelerim bulunmaktadır. 2005 yılında itibaren ise Esmira Estetik Polikliniği’nde çalışmaktadır. Yasalar ile birlikte 2010 Ekim ayından itibaren Özel Esmira Polikliniği olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Özel Esmira Polikliniği olarak kişisel özel tedavi seçenekleri ile temiz, güler yüzlü ve kaliteli hizmet vererek estetik alanında en doğru tedaviyi sunmak amaçları arasında yer almaktadır.

Polikliniğimizde lazer destekli tedavi seçeneklerimiz ön planda olup, medikal estetik uygulamaları ile anlaşmalı hastanelerde yaptığımız estetik cerrahi operasyon görüşmelerimizi yapmaktayız.