5 En İyi İzmir Botoks Doktoru

5 En İyi İzmir Botoks Doktoru

1. Opr. Dr. Murat Şentürk

Opr. Dr. Murat Şentürk

Opr. Dr. Murat Şentürk Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimine 2007 yılında başladı. 2013 yılında mezun oldu.

Uzmanlık eğitimini Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB dalında yaptı. 2018 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı.

Zorunlu görevini 2018 ve 2019 yılları arasında Şırnak Şemdinli Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Aynı zamanda çalıştığı hastanede başhekimlik ve bulunduğu ilçenin sağlık müdürlüğü görevlerini üstlendi.

Zorunlu görevini tamamladıktan sonra 2020 yılında İzmir Kemalpaşa Devlet Hastanesi’nde çalışmaya başladı. 2022‘den beri İzmir ENTO Tıp Merkezi’nde hastalarına hizmet vermektedir.

2. Opr. Dr. Mustafa Öksüz

Opr. Dr. Mustafa Öksüz

Opr. Dr. Mustafa Öksüz 1981 yılında İzmir’de doğdu. Liseye kadar İzmir’de, lise eğitimini Gaziantep Fen Lisesi’nde aldı.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. Uzmanlık eğitimini plastik ve estetik cerrahi alanında yaptı. 2013 yılında uzmanlık eğitiminden mezun oldu.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde 2013 ve 2014 yılları arasında araştırma görevlisi olarak görev yaptı.

2014’te Denizli Servergazi Devlet Hastanesi’nde plastik cerrah olarak göreve başladı. Ardından Bursa Çekirge Devlet Hastanesi’nde görev aldı.

Opr. Dr. Mustafa Öksüz Türk Plastik Cerrahi Derneği yeterlilik belgesine sahiptir. Türk Plastik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Tabipler Birliği üyesidir.

2018 yılından beri İzmir Özel Gazi Hastanesi’nde plastik ve estetik cerrah olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda İzmir Özel Alfa Tıp Merkezi ve Özel Aydın Ege Liva Hastaneleri’nde de görev yapmaktadır.

3. Uzm. Dr. Füsun Güven

Uzm. Dr. Füsun Güven

Uzm. Dr. Füsun Güven 1962 Manisa doğumludur. Üniversiteye kadar olan eğitimini Manisa’da tamamladı.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini aldı. 1985 yılında mezun oldu. Mezuniyeti sonrası zorunlu görevini tamamladı.

Uzmanlık eğitimine 1988 yılında dermatoloji alanında başladı. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden uzman doktor olarak mezun oldu. Burada mezuniyeti sonrası 12 yıl boyunca başasistanlık yaptı.

Başasistanlıktan emekli oldu ve Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi’ni kurdu. 8 yıl boyunca hastalarına bu merkezde hizmet verdi.

Şu anda İzmir Alsancak’taki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

4. Prof. Dr. Turna İlknur

Prof. Dr. Turna İlknur

Prof. Dr. Turna İlknur 1969 Samsun doğumludur. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi 1992 mezunudur.

Mezuniyeti sonrası 3 yıl pratisyen hekimlik yaptı. Uzmanlık eğitimine 1995’te başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini aldı. 1999 yılında eğitimini tamamladı ve uzman doktor oldu.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1.5 yıl İzmir’de özel sektörde çalıştı. 2000 yılı itibariyle akademisyenliğe başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı akademisyeni olarak görev yaptı. Görevi devam ederken doçent ünvanını 2007 yılında, profesör ünvanını ise 2012 yılında aldı. Akademisyenlik kariyerine hala devam etmektedir.

Prof. Dr. Turna İlknur ulusal/uluslararası yüzlerce bildiri ve yayına sahiptir.

Eşi Opr. Dr. Ali Ekber İlknur ile birlikte İzmir Konak’ta Entderm Kliniği’ni kurdu. Hastalarına Entderm Kliniği altında hizmet vermeye devam etmektedir.

5. Dr. Devrim Elmas

Dr. Devrim Elmas

Dr. Devrim Elmas tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. 1995 yılında mezun oldu.

1997 yılına kadar Amerika’da tıbbi eğitimlerine devam etti. 2000 ve 2003 yılları arasında kendi kliniğinde hastalarına hizmet verdi. 2004 yılında Fransa’da mezoterapi eğitimi aldı.

2004 yılından beri İzmir Alsancak’taki kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.