5 İzmir Karın Germe Doktoru

5 İzmir Karın Germe Doktoru

1. Opr. Dr. Candan Mezili

Opr. Dr. Candan Mezili

Opr. Dr. Candan Mezili 2005 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden mezun oldu. Mezun olduğu yıl Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğine uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘nde aldı.

Uzmanlığını 2011 yılında aldıktan sonra ise mecburi hizmetini Kars Devlet Hastanesi’nde ve Kocaeli Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde yaptı.

Sonrasında sırasıyla Özel Eryaman, Özel Keçiören ve Özel Kudret İnternational Hastanesi‘nde çalıştı.

1.5 yıl boyunca Prof. Dr. Mehmet Mutaf ile birlikte plastik cerrahi üzerine çalıştı.

Son olarak Özel İzmir Ekol Hastanesi‘nde plastik – estetik cerrahı olarak görev aldı.

Opr. Dr. Candan Mezili şu anda hastalarına İzmir Karşıyaka‘daki kliniğinde hizmet veriyor.

2. Opr. Dr. Murat Ataseven

Opr. Dr. Murat Ataseven

Opr. Dr. Murat Ataseven 1976 yılında doğdu. Bornova Anadolu Lisesi mezunudur. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 2001 mezunudur.

Tıp eğitimi sonrası 2 yıl asistan doktor olarak çalıştı. 2003 yılı itibariyle İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlığını “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” alanında yaptı. 2009 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı ve estetik cerrah oldu.

Zorunlu görevini Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı. Ardından Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi’nde görevine devam etti.

2013 yılı itibariyle İzmir Bayraklı Avcılar Exclusive’da bulunan kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

3. Opr. Dr. Özgür Sunay

Opr. Dr. Özgür Sunay

Opr. Dr. Özgür Sunay 1976 doğumlu. 1995 ve 2001 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı.

Uzmanlık eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” üzerine aldı. Uzmanlık eğitimini 2003 ve 2010 yılları arasında tamamladı.

Uzmanlık eğitimi sonrası 2 yıl Gümüşhane Devlet Hastanesi’nde görev aldı. 2013 ve 2017 yılları arasında İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi’nde çalıştı. 2017 yılı itibariyle İzmir Alsancak Mustafa Enver Bey Caddesi’ndeki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

ISAPS, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Estetik Plastik Cerrahi Derneği ve Istanbul Academy of Plastic Surgery üyesidir.

4. Opr. Dr. Özgür Erdem

Opr. Dr. Özgür Erdem

Opr. Dr. Özgür Erdem 1972 Maraş doğumlu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde okudu. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. 1996 yılında tıp fakültesi eğitimini tamamladı.

Uzmanlık eğitimine 1997 yılında başladı. Uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda aldı. 2003 yılında mezun olarak estetik cerrah oldu.

Uzmanlık eğitimi sonrası 1 yıl Buca Tıp Merkezi’nde görev aldı. 2008 yılı itibariyle İzmir Alsancak Cumhuriyet Bulvarı’ndaki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

5. Opr. Dr. Ebru Durmuş

Opr. Dr. Ebru Durmuş

Opr. Dr. Ebru Durmuş 1976 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Uzmanlık eğitimine 1999 yılında başladı. Uzmanlığını estetik cerrahi üzerine İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı.

Uzmanlığı sonrası İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2 yıl görev aldı. Şu anda İzmir Alsancak Cumhuriyet Bulvarı’ndaki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı seminer, kongre ve sempozyumlara katıldı ve yurtiçi/yurtdışı birçok yayın yapmıştır.

İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.

6. Opr. Dr. Can Kopal

Opr. Dr. Can Kopal

Opr. Dr. Can Kopal 1967 Adana doğumlu. Üniversite eğitimini GATA’da aldı. Tıp fakültesinden 1992 yılında mezun oldu.

Uzmanlığını da GATA’da yaptı. 2000 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak estetik cerrah oldu.

Uzmanlık eğitimi sonrası 1 yıl A.B.D.’de çalıştı. Birçok estetik cerrahi ameliyatında yer aldı. Ardından yurtdışı deneyimine Almanya’da devam etti. Burada da çoğunlukla vücut estetiği üzerine ameliyatlarda bulundu.

Şu anda İzmir Alsancak Şair Eşref Bulvarı’ndaki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.