5 En İyi İstanbul Badem Göz Estetiği Doktoru

5 En İyi İstanbul Badem Göz Estetiği Doktoru

1. Opr. Dr. Fatih Dağdelen

Opr. Dr. Fatih Dağdelen

Opr. Dr. Fatih Dağdelen eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde aldı. 1993 yılında mezun olduktan sonra Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Acil Bölüm direktörlüğünde görev yaptı.

Sırayla; Kayseri Erciyes Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Özel Estetik Plastik Kliniği, Medipol Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği, Özel Çengelköy Hastanesi Plastik ve Cerrahi Kliniği’nde görev yaptı.

2004 ve 2009 yılları arasında Dora Klinik’i kurdu. 2009 yılından beri Dora Hospital’da hastalarına hizmetlerine devam etmektedir.

Aldığı kurs ve eğitimler;
Euraps (Meme Cerrahisi Kursu)
Estetik Plastik Cerrahi Kongresi (Meme Cerrahisi Kursu)
Hacettepe Üniversitesi (Maksillofasyal Cerrahi ve Distraksiyon Kursu)
Vakıf Gureba Hastanesi (Estetik Noninvaziv Yöntemler)
Mikrocerrahi International Symposium and Workshop
Maxillofasyal Cerrahi Workshop GATA

2. Prof. Dr. Mithat Akan

Prof. Dr. Mithat Akan

Prof. Dr. Mithat Akan 1970 Çankırı doğumludur. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yaptı. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığını tamamladı.

2005 yılında estetik cerrahı alanında doçent oldu. 2013 yılında Medipol Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Anabilim Dalı’nda profesör olarak görev almaya başladı.

A.B.D. Virginia’da estetik cerrahı alanında 6 ay özel eğitim aldı. 2014 Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Çalıştayı 1. ‘lik ödülü aldı. Ulusal ve uluslararası birçok makalesi yayınlandı.

2016 yılından beri Ataşehir’deki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

3. Doç. Dr. İsmail Küçüker

Doç. Dr. İsmail Küçüker

Doç. Dr. İsmail Küçüker 1978 Samsun doğumludur. Lise sonuna kadar eğitimlerini Samsun’da tamamladı. 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Hemen ardından Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almaya başladı.

Uzmanlık eğitimi sonunda yaptığı deneysel tez çalışması, 2011 yılında Avrupa’da yapılan Dünya Mikrocerrahi kongresinde yılın en iyi çalışması seçildi. Sonrasında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda yardımcı doçent olarak görev almaya başladı.

2017 yılında estetik cerrahi doçenti ünvanını aldı. Aynı yıl Samsun Prive Clinic’i kurdu. 2019’da şubesini İstanbul Göztepe’de açtı. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda 2 yıl doçent olarak görev yaptı.

Şu anda İstanbul Kadıköy’deki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

4. Doç. Dr. Gökhan Temiz

Doç. Dr. Gökhan Temiz

Doç. Dr. Gökhan Temiz 1977 yılında Adana’da doğdu. Lise sonuna kadar tüm eğitimini Adana yaptı. 2002 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Aynı üniversitede Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmanlık eğitimini aldı ve estetik cerrah oldu. Uzmanlık eğitimi boyunca Türkiye’nin en iyi estetik cerrahlarından eğitim alma şansı oldu.

Uzmanlık eğitiminin ardından Van Asker Hastanesi’nde askeri görevini yaptı. Konya Beyhekim Devlet Hastanesi’nde estetik cerrahi kliniğinin kurucu hekimlik görevini yaptı. Çeşitli ve çok sayıda ameliyata girdi.

2012 ve 2020 yılları arasında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. 2019 yılında estetik cerrahi alanında doçent oldu.

2020’den beri İstanbul Kadıköy’deki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

5. Opr. Dr. Sadullah Karun

Opr. Dr. Sadullah Karun

Opr. Dr. Sadullah Karun 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Hemen ardından aynı üniversitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalı eğitimine başladı. Bu eğitimini A.B.D. ‘de aldı.

İsviçre’de bulunan “Hopital Cantonal Universitaire” ‘de estetik cerrahi alanında eğitim aldı. 1993 yılında estetik cerrah olarak uzmanlık eğitimini tamamladı.

Uzmanlık eğitimi sonrası İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif cerrahı olarak çalıştı.

Şu anda İstanbul Mecidiyeköy’deki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.