5 İzmir Kaş Kaldırma Doktoru

5 İzmir Kaş Kaldırma Doktoru

1. Doç. Dr. Önder Karaaslan

Doç. Dr. Önder Karaaslan

Doç. Dr. Önder Karaaslan 1976 yılında Gaziantep’te doğdu. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Sonrasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlık eğitimine başladı. 2006 yılında eğitimini tamamladı.

Zorunlu görevini Ankara Polatlı Devlet Hastanesi’nde yaptı. 1.5 yıl Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi’nde görev aldı. 2010 ve 2020 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitim görevlisi olarak görev yaptı.

Ağız-Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı ve El Cerrahisi Uzmanı ünvanlarını aldı. Avrupa’nın Münih, Brüksel, Marsilya gibi şehirlerinde yapılan sınavlarda başarılı olarak “European Board Certified Surgeon” sertifikasını kazandı.

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 2014 yılında başarılı olduğu sınav sonucunda doçent ünvanını kazandı. Meslek hayatına Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doçenti ünvanı ile devam etti.

2015-2019 yılları arasında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde idari sorumlu ve eğitim görevlisi olarak çalıştı. 2019 yılından sonra kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeye başladı.

Kendisi gibi estetik cerrah olan Opr. Dr. Osman Tan ile birlikte Reve Clinic’te hastalarına hizmetlerine devam etmekte.

2. Opr. Dr. Mehmet Sucubaşı

Opr. Dr. Mehmet Sucubaşı

Opr. Dr. Mehmet Sucubaşı 1975 Hatay doğumlu. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde aldı ve 1998 yılında mezun oldu.

Uzmanlık eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB ve Baş Boyun Cerrahisi alanında 2003 yılında tamamladı.

Hollanda Amsterdam Üniversitesi’nde estetik üzerine çalışmalara katıldı. Prof. Dr. Gilberg Tirenite ile birlikte görev aldı. Ardından Avusturya Graz Üniversitesi’nde çalışmalara devam etti.

Üyelikleri arasında; Türk Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Başboyun Cerrahisi Derneği, Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Akademisi bulunmaktadır.

Şu anda İzmir Karşıyaka Best Western Premier’deki özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

3. Prof. Dr. Neslihan Şendur

Prof. Dr. Neslihan Şendur

Prof. Dr. Neslihan Şendur 1983 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı üniversiteden 1989 yılında Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı (Dermatoloji Uzmanı) ünvanını aldı.

1997 yılında doçent ve 2003 yılında profesör oldu. Doktorluk görevinin yanında Türk Pediatrik Dermatoloji Derneği 2. başkanlığı görevini de yürütmektedir.

Şu anda İzmir Medicana Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermektedir.

4. Uzm. Dr. Engin Kocabaş

Uzm. Dr. Engin Kocabaş

Uzm. Dr. Engin Kocabaş 1980 yılında Isparta’da doğdu. Lise eğitiminin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji alanında uzmanlık eğitimi aldı. Dermatoloji uzmanlığının ilk 2 yılında zorunlu görevini Bitlis Devlet Hastanesi’nde yaptı.

2020 yılında kadar çeşitli kliniklerde görev aldıktan sonra kendi kliniğini açtı. Şu anda İzmir Alsancak’taki kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

5. Uzm. Dr. Seyit Maki

Uzm. Dr. Seyit Maki

Uzm. Dr. Seyit Maki İran doğumludur. Üniversiteye kadar olan eğitimini İran’da aldı. Sonrasında Türkiye’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde dermatoloji uzmanlık eğitimini aldı. Sırasıyla Bartın Devlet Hastanesi, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Dr. Suat Seren Gögüs Hastalıkları Hastanesi’nde görev aldı.

Uzm. Dr. Seyit Maki “Türk Tabipler Odası”, “Türk Dermatoloji Derneği” ve “American Academy of Dermatology” üyesidir.

Şu anda İzmir Alsancak’taki kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.