5 En İyi İzmir KBB Doktoru

5 En İyi İzmir KBB Doktoru

1. Opr. Dr. Yücel Birinci

Opr. Dr. Yücel Birinci

Opr. Dr. Yücel Birinci 1979 Erzurum doğumlu. Tıp eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi‘nde aldı. Uzmanlık eğitimini de aynı üniversitenin KBB dalında yaptı.

Uzmanlık eğitimi sonrası zorunlu görevini Diyarbakır’da tamamladı. Zorunlu görevinden sonra İzmir’e dönerek 8 yıl Ekol KBB‘de çalıştı. Ardından Ekol KBB’den ayrılarak Ege Sante Cerrahi Merkezi‘ni kurdu.

Şu anda İzmir Alsancak‘taki özel kliniğinde hastalarına hizmet veriyor.

2. Prof. Dr. Hale Aslan

Prof. Dr. Hale Aslan

Prof. Dr. Hale Aslan 1978 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldu. 2007 yılında ise İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nin KBB dalından uzman doktor olarak mezun oldu.

Uzmanlığı sonrası İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde yardımcı doçent görevine başladı ve 2014 yılında doçent oldu. Profesör ünvanını ise 2020 yılında aldı.

Şu anda İzmir Alsancak‘taki kendi kliniğinde hastalarına hizmet veriyor.

3. Opr. Dr. Erdal Gül

Opr. Dr. Erdal Gül

Opr. Dr. Erdal Gül 1963 İzmir doğumlu. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi‘nde 1988 yılında tamamladı. Uzmanlık eğitimini İzmir Buca SGK Hastanesi‘nin KBB dalında yaparak 1994 yılında tamamladı.

2 yıl boyunca Sivas’ta zorunlu hizmetini yaptı. Sonrasında İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde görev yapmaya devam etti. Halen bu kurumda görev yapmaya devam ediyor.

Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, KBB Vakfı Rinoloji Derneği ve İzmir KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği üyesidir.

4. Opr. Dr. Can Ercan

Opr. Dr. Can Ercan

Opr. Dr. Can Ercan 1979 Kars doğumlu. Tıp eğitimini 19982004 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi‘nde aldı. Uzmanlık eğitimini ise 2010 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi‘nde tamamladı.

Yüz Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.

Şu anda İzmir Karşıyaka‘daki kliniğinde hastalarına hizmet veriyor.