5 En İyi İzmir Labioplasti Doktoru

5 En İyi İzmir Labioplasti Doktoru

1. Opr. Dr. Çiğdem Karas

Opr. Dr. Çiğdem Karas

Opr. Dr. Çiğdem Karas 1978 Bursa doğumludur. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı ve 2000 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca yüzme sporları ile ilgilendi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin yüzme takım kaptanlığını yaptı.

Uzmanlık eğitimini “Kadın Hastalıkları ve Doğum” alanında yaptı. Dokuz Eylül Üniversitesi’nden 2005 yılında uzman doktor olarak mezun oldu. Uzmanlık eğitimi sonrası 2005 ve 2007 yılları arasında İzmir Özel Kent Hastanesi’nde çalıştı.

2007 ve 2012 yılları arasında İzmir Özel Gazi Hastanesi’nde çalıştı. 2012 ve 2016 yılları arasında İzmir Üniversitesi Medicalpark Hastanesi’nde yardımcı doçent olarak çalıştı.

2016’dan beri İzmir Karşıyaka’daki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

2. Opr. Dr. Merve Biçer

Opr. Dr. Merve Biçer

Opr. Dr. Merve Biçer 1974 Almanya’da doğdu. Tıp eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı.

Uzmanlık eğitimini İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde “Kadın Hastalıkları ve Doğum” alanında yaptı. 2003 yılında uzmanlık eğitiminden mezun olarak uzman doktor oldu. Uzman doktor olduktan sonra aynı hastanede 2011 yılına kadar görevini sürdürdü.

2011 sonrası İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi’nde göreve başladı. 2017 yılına kadar yardımcı doçent ünvanıyla görev aldı. 2017 yılında görevinden ayrılarak kendi kliniğini kurdu.

Şu anda İzmir Karşıyaka’daki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

3. Opr. Dr. Birdal Tosyalı Çetinol

Opr. Dr. Birdal Tosyalı Çetinol

Opr. Dr. Birdal Tosyalı Çetinol 1965 yılında doğdu. Lise eğitimini İzmir Kız Lisesi’nde yaptı. Tıp eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. 1988 yılında tıp fakültesinden mezun oldu.

Pratisyen hekimlik görevini Ankara Polatlı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve ardından İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı. “Kadın Hastalıkları ve Doğum” uzmanlık eğitimini İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aldı.

Uzmanlık eğitimi sonrası 1998 ve 2010 yılları arasında Alsancak Devlet Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı yaptı.

Şu anda İzmir Alsancak’taki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

4. Opr. Dr. Nurettin Ersöz İnce

Opr. Dr. Nurettin Ersöz İnce

Opr. Dr. Nurettin Ersöz İnce 1977 Adana doğumludur. Üniversite öncesi eğitimini Özel Adana Koleji’nde aldı. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi’nde aldı. 2001 yılında tıp fakültesinden mezun oldu.

Uzmanlık eğitimini İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda yaptı. 2007 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı ve uzman doktor ünvanını aldı.

Askerlik görevinin ardından zorunlu görevini 2009 ve 2011 yılları arasında Aksaray’da yaptı. 2011’de Mersin Tarsus Medical Park Hastanesi’nde çalışmaya başladı. 2013 yılında İzmir Özel Su Hospital’de görevine devam etti.

Opr. Dr. Nurettin Ersöz İnce; Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği ve Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği üyesidir.

2015’ten beri İzmir Bayraklı’daki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

5. Opr. Dr. Sultan Buğday

Opr. Dr. Sultan Buğday

Opr. Dr. Sultan Buğday 1980 Aksaray doğumludur. Üniversiteye kadar olan eğitimini Aksaray’da tamamladı. Tıp fakültesi eğitimini Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. Tıp fakültesinden 2003 yılında mezun oldu.

Uzmanlık eğitimine 2004 yılında “Kadın Hastalıkları ve Doğum” alanında başladı. Uzmanlık eğitimi sonrası Erzincan Tercan Devlet Hastanesi’nde ilk uzmanlık görevine başladı. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak 1.5 yıl görev yaptı.

Bu görevinin ardından 2016 yılına kadar İzmir’deki özel bir hastanede yardımcı doçent ünvanıyla çalıştı. 2016 yılı itibariyle İzmir Bayraklı’daki kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.