5 İzmir Silikon Ameliyatı Doktoru

5 İzmir Silikon Ameliyatı Doktoru

1. Opr. Dr. Yağmur Kaan Bedir

1981 yılında Iğdır’da dünyaya geldim. İlkokulumu Denizli Köyü Baraj İ.O’ da tamamladıktan sonra 1999 yılında Elâzığ Anadolu Lisesin ‘den İzmir’e taşınmamızdan dolayı Bornova Anadolu Lisesi’ne geçiş yaparak lise eğitimimi burada tamamladım. Daha sonra 2005 yılında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. İlk uzmanlık sınavımda aile hekimliği bölümünü kazanarak İzmir’de görev aldım.

2 yıl içerisinde pek çok bölümün kliniğinde çalışarak benim için en uygun olan bölümün plastik cerrahi olduğuna karar vererek istifamı verdim. Aralık ayı 2008 yılında ise İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde çalışmaya başladım.

Daha sonra 2013 yılında Kasım ayı itibari ile 2.5 yıl boyunca Manisa Devlet Hastanesinde çalıştım. 5 yıl boyunca ise İzmir’de özel hastanelerde hastalarıma hizmet verdim. Şu anda ise haftanın 4 günü İzmir’de Özel Medifema Hastanesi’nde hastalarıma hizmet vermeye devam etmekteyim.

2. Opr. Dr. Ali Gökçen Akdal

Opr. Dr. Ali Gökçen Akdal

Opr. Dr. Ali Gökçen Akdal 1958 yılında Aydın Ortaklar’da dünyaya gelmiştir. Orta ve lise eğitimini Karşıyaka’da Erkek Lisesinde tamamlayan Opr. Dr. Ali Gökçen Akdal 1981 yılında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Uzmanlık eğitimini ise 1991 yılında Ankara Numune Hastanesi 1. Plastik Cerrahi Kliniği’nde tamamlayarak Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1991 ile 2007 yılları arasında plastik cerrahi uzmanı olarak Alsancak Devlet Hastanesi’nde görev almıştır. 1991 ile 2007 yılları arasında ise yarı zamanlı olarak özel muayenehanesinde çalışmaya başlayan Opr. Dr. Ali Gökçen Akdal daha sonra tam zamanlı olarak Alsancak’ta yer alan muayenehanesinde hastalarına bakmaya başlamıştır.

2014 Şubat ayı itibari ile İzmir Urla’da açmış olduğu kendi muayenehanesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca Opr. Dr. Ali Gökçen Akdal 1986 yılından itibaren plastik cerrahi uzmanlığına başladığı dönemden beri çeşitli ulusal ve uluslararası pek çok kongrelere bildirileri ile katılmıştır.

3. Opr. Dr. Cenk Tokat

Opr. Dr. Cenk Tokat

Opr. Dr. Cenk Tokat 1993 ile 1999 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde temel tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanını almaya hak kazanmıştır. Uzmanlık eğitimini ise 1999 yılı ile 2005 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde eğitim almıştır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ve Özel Buca Tıp Merkezi’nde estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı olarak çalışan Opr. Dr. Cenk Tokat Girne Askeri Hastanesi’nde askerlik hizmetini tamamlamıştır.

Daha sonra İzmir Özel Gazi Hastanesinde estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı olarak çalışmıştır. Şu anda ise İzmir’de yer alan kendi muayenehanesinde hastalarına bakmaktadır. Ayrıca 16 bilimsel makalesi hem yurt içinde hem de yurt dışında yayınlanmış ve 25 bildirisi de hem yurt içinde hem de yurt dışında sunulmuştur.

4. Opr. Dr. Nazmi Yoğurtçu

Opr. Dr. Nazmi Yoğurtçu

Opr. Dr. Nazmi Yoğurtçu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

İzmir Dokuz Eylül Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında uzmanlığını tamamlayan Nazmi Yoğurtçu, İzmir Doktor Klinikleri Merkezi’nde hastalarına hizmet vermektedir.

5. Opr. Dr. Hakan Aydoğan

Opr. Dr. Hakan Aydoğan

Opr. Dr. Hakan Aydoğan, 1994 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

19982003 yılları arasında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde uzmanlığını tamamlayan Hakan Aydoğan, İzmir Doktor Klinikleri’nde hastalarına hizmet vermektedir.

6. Opr. Dr. İdris Ersin

Opr. Dr. İdris Ersin

Opr. Dr. İdris Ersin 2010 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2016 yılına kadar İzmir Urla Devlet Hastanesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı uzmanı olarak çalıştı. 2016 yılından beri kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Türk doktorlar Topluluğu, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Türk Derneği ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uluslararası Konfederasyonu Kursiyerler Derneği’ne üyedir.

7. Opr. Dr. Sema Özden

Opr. Dr. Sema Özden

1975 yılında İzmir’de dünyaya geldim. 35,5 Karşıyakalıyım. İlkokul, ortaokul, Üniversite ve uzmanlık eğitimlerimin tamamını İzmir’de tamamladım. Lise eğitimimi Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 7 sene boyunca oldukça değerli Türk ve Alman hocalarımdan eğitim aldım. İyi derecede İngilizce ve Almanca dilini konuşmaktayım.

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Tıp Fakültesi’nden dereceyle mezun oldum. 2001 yılında ise çok değerli hocalarla birlikte pek çok vakalarda yer alarak plastik cerrahi alanında kendimi geliştirdim. 2007 yılında ise CBÜ Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nın yetiştirdiği ilk uzman olarak uzmanlık diplomamı almaya hak kazandım.

8. Prof. Dr. Atay Atabey

Prof. Dr. Atay Atabey

Prof. Dr. Atay Atabey 1958 Ankara doğumlu. Üniversiteye kadar olan eğitimini Ankara’da yaptı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1983 yılında mezun oldu.

Uzmanlığını Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında yaptı ve 1990 yılında mezun oldu. Mezuniyeti sonrası aynı üniversitede kariyerine devam etti. Doçentlik ünvanını 1997’de aldı.

Mesleki eğitimini ilerletmek için A.B.D. Johns Hopkins Üniversitesi Hastanesi’nin estetik cerrahi alanında araştırmacı olarak görev aldı. Dünyaca ünlü doktorlarla birlikte birçok estetik ameliyata katıldı.

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir ve bir süre yönetim kurulu üyeliğinde görev almıştır. Aynı zamanda; Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Uluslararası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Avrupa Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.

Şu anda kendi kliniği olan Estetia Estetik Plastik Cerrahi’de hastalarına hizmet vermektedir. Aynı zamanda Özel Tınaztepe Hastanesi’nin estetik cerrahi bölüm yöneticisidir.