5 İzmir Yüz Germe Doktoru

5 İzmir Yüz Germe Doktoru

1. Opr. Dr. Fahri Mola

Opr. Dr. Fahri Mola

Opr. Dr. Fahri Mola 1973 yılında Aydın’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokulunu Aydın Koçarlı’da tamamladıktan sonra 1990 ile 1996 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamladı.

1996 ile 1998 yılları arasında mezun olduktan sonra pratisyen hekim ve Sağlık Grup Başkanlığı görevlerini Ordu Çamaş Merkez Sağlık Ocağı’nda tamamladı.

1998 ile 1999 yılları arasında araştırma görevlisi olarak İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesi Çocuk Cerrahisi kliniğinde görev aldı. 2000 yılında ise uzmanlığını almak amacıyla Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimini aldı. 2005 yılında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı unvanını almayı hak kazandı.

Ardından aynı klinikte uzman hekim olarak çalıştıktan sonra 2005 ile 2006 yılları arasında İzmir Özel TAPDİ Buca Tıp Merkezinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak çalıştı.

2006 ile 2007 tarihlerinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak İzmir Güzelyalı Asker Hastanesinde ve özel bir estetik merkezinde görev aldı.

Şu anda ise kendi muayenesi olan İzmir Alsancak’ta Estetik Cerrahi Kliniği’nde hastalarını kabul etmektedir. Opr. Dr. Fahri Mola hem yurt içi hem de yurt dışı pek çok kongre ve toplantılarda çeşitli bilimsel sunumlarının yanı sıra bilimsel dergilerde yayınları mevcuttur.

2. Opr. Dr. Türker Üstün

Opr. Dr. Türker Üstün

Opr. Dr. Türker Üstün Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. Sonrasında 2002 ve 2007 yılları arasında Düzce’de zorunlu hizmetini aile hekimi olarak yaptı.

2008 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde kliniğinde uzmanlık eğitimine başladı. 2014 yılında plastik ve estetik cerrahi uzmanlığını aldı.

Uzmanlık eğitiminden sonra Denizli Server Gazi Devlet Hastanesi’nde ve sonrasında İzmir Özel Egesante Tıp Merkezi’nde plastik ve estetik cerrahı olarak görev aldı.

2019 yılından beri İzmir Alsancak’ta kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

3. Opr. Dr. Oben Karakuş

Opr. Dr. Oben Karakuş

Opr. Dr. Oben Karakuş 1986 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Yeditepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden 2010 yılında mezun oldu.

Uzmanlığını ise 2017 yılında Çukurova Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamladı. Zorunlu hizmetini 3 yıl Mardin Devlet Hastanesi’nde yaptı.

2020 yılı sonunda İzmir Özel Ege Şehir Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermeye başladı. İleri seviye İngilizce, Almanca ve orta seviye İtalyanca bilmektedir.

4. Uzm. Dr. Melda Demirtaşoğlu

Uzm. Dr. Melda Demirtaşoğlu

Uzm. Dr. Melda Demirtaşoğlu Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu. 2000 ve 2004 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini aldı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nde 2006 yılına kadar çalıştıktan sonra Buca Tıp Mekezi, Özel Tınaztepe Hastanesi, Özel Sada Hastanesi ve Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi’nde çalıştı. Uzmanlık alanları arasında ameliyatsız yüz germe, ip askı ile yüz germe ve dolgu maddeleri ile yüz germe gibi teknikler bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Melda Demirtaşoğlu İzmir Konak’taki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

5. Uzm. Dr. Berkant Oman

Uzm. Dr. Berkant Oman

Uzm. Dr. Berkant Oman 1978 yılında Almanya’da doğdu. Maltepe Askeri Lisesi eğitiminden sonra 2003 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

2008 yılından 2013 yılına kadar İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dermatoloji uzmanlık eğitimini aldı. 2015 yılına kadar İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dermatoloji uzmanı olarak çalıştı.

Sonrasında Denizli’de kendi kliniğinde hastalarına hizmet verdi. 2017’den beri İzmir’de yine kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Hifu tekniği ile yüz germe, ip askı ile yüz germe sık yaptığı işlemler arasındadır.

Sayısız yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılmıştır. Türk Dermatoloji Derneği üyesidir.