2024 İzmir Burun Estetiği Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

2024 İzmir Burun Estetiği Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

ORTALAMA

60.000 TL

AÇIK TEKNİK

Genel Anestezi
2-3 Saat
Kesi Atılır
ORTALAMA

70.000 TL

KAPALI TEKNİK

Genel Anestezi
2-3 Saat
Kesi Atılmaz
ORTALAMA

70.000 TL

PİEZO TEKNİĞİ

Genel Anestezi
2-3 Saat
Kesi Durumu Değişir

İzmir'de Burun Estetiği Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Doktor, klinik ve hastaneler ile iletişim kurup burun estetiği fiyatı almak istediğinizde birbirinden çok farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun birçok farklı sebebi bulunuyor.

İzmir’de burun estetiği fiyatları belirlenirken; doktorlar, klinikler ve hastaneler tarafından aşağıdaki durumlar dikkate alınıyor.

  • Burnunuzun şu anki halinde yapılmasını istediğiniz tüm değişiklikler ve tüm estetiksel beklentileriniz,
  • Estetik ile birlikte burun tıkanıklığınıza sebep olan burun içi kemik eğriliği ve burun eti büyüklüğü sorunlarınızın olup olmadığı,
  • Ameliyat olacağınız burun estetiği tekniği,
  • Ameliyat olacağınız doktorun tecrübesi,
  • Daha önce bir burun ameliyatı olup olmadığınız burun estetiği fiyatlarını etkilemektedir.

Yeni Burnunuzdan Beklentileriniz Neler?

Burun kemiğinizin törpülenmesi, burun ucunuzun kaldırılması, burun kanatlarınızın daraltılması, burun deliklerinizin boyut ve asimetri sorunlarının giderilmesi gibi işlemlerden ne kadarına ihtiyacınızın olduğu, burun estetiği fiyatları belirlenirken dikkate alınmaktadır.

Burun Tıkanıklık Sorununuz Var mı?

Burnunuzda nefes almanızı zorlaştıran iç burun kemik eğriliği veya burun eti büyümesi sorunları varsa burun estetik fiyatını etkilemektedir.

Hangi Burun Estetiği Tekniği Uygulanacak?

Açık teknik, kapalı teknik, piezo tekniği, endoskopik teknik gibi farklı burun estetiği türleri bulunmakta. Doktorunuzun uygulayacağı tekniğe göre estetik burun ameliyatı fiyatı değişkenlik göstermektedir.

Doktorunuz Tecrübeli mi?

Henüz yeni mezun bir cerrah, 20 yıllık tecrübeye sahip bir cerraha göre daha uygun fiyat talep edebilir. Doktorunuzun sektördeki başarıları, tecrübesi ve ünü de burun estetiği fiyatlarını etkilemektedir.

Daha Önce Burun Ameliyatı Yaptırdınız mı?

Eğer daha önce burun ameliyat operasyonu geçirdiyseniz, doktorunuz tarafından revizyon burun estetiği olarak fiyatlandırma yapılacaktır. Revizyon burun estetikleri normal burun estetiklerine göre daha yüksek fiyata sahiptir.

Bunun sebebi, revizyon burun estetiği ameliyatlarının daha zor, riskli ve tecrübe gerektiren ameliyat olmasından kaynaklanmaktadır.